Długa majówka – czyli pamiętnik gorszego sortu

REKLAMA

Niby nic się nie dzieje, a jak spojrzeć dokładniej to się dzieje. Niekoniecznie to, co byśmy chcieli.

9. maja
To jednak pan Berczyński miał dostęp do niejawnych dokumentów w sprawie Caracalli.

11. maja
Akty religijne powinny się odbywać w kościele, do tego służą te budynki rozsiane tysiącami po całej Polsce.
Jarek był tak wczoraj zajęty białymi różami, że zapomniał wspomnieć brata.

13. maja
Dzisiaj koniec świata, cholera, a ja się nie przygotowałam…

16. maja
Jeden z ulubieńców władzy na portalu TVPInfo napisał tak – „Nigdy nie głosowałem na Prawo i Sprawiedliwość. Zawsze mnie uwodziły hasła np: Nie róbmy polityki, budujmy mosty. Przepraszam Rodacy!. Polubiłem „partię władzy” za kompetencje, za realizowanie programu, no i wyniki nieprawdopodobne. Mam cały czas robotę, a za PO było słabo”.
Powtórzę – PiS to stan umysłu, mało inteligentnego i mało wykształconego.

18. maja
Sędzia Przyłębska zamknęła temat, jak to się ma do zegarka Nowaka i ośmiorniczek? Toż to wstyd na cały świat!
Wiceszef MON, Dworczyk: Berczyński nie miał dostępu do dokumentacji, jesteśmy transparentni i obecnie bardzo zajęci ważnymi kontraktami dla wojska – opozycjo, pozwól nam pracować! Aż się oplułam ze śmiechu.
Na projekt upamiętnienia Polaków ratujących Żydów w czasie II wojny światowej MSZ dało już ponad 500 tys zł człowiekowi, który nienawidzi Żydów, nazywa innych żydostwem, żydokomuną, czyli niejaki Rydzyk! Skandal!
W Warszawie do 2030 r. powstanie 160 tys. mieszkań w nowych blokach. Ratusz chce przekwalifikować pod budowę osiedli kolejne 1,5 tys. ha, głównie obecnych terenów przemysłowych. A ja słyszałam jak Pis mówiło, że jest zapaść budowlana…

19. maja
Ruszył konkurs na pomniki smoleńskie w Warszawie, ktoś chętny? Nikt?

21. maja
Jaro wściekły że ktoś mu się szwenda pod Wawelem, Ziobro i Jaki wściekli, bo sędziowie pokazali butę i arogancję, Kurski wściekły, bo nie przygotował sobie repertuaru, Szymański i Błaszczak wściekli bo nikt im nie będzie narzucał tych 350 zadeklarowanych uchodźców, ale są i zadowoleni – Kościół, bo jeszcze za żadnych rządów nie płynęła taka kasa do ich skarbonek jak za PiSu.
W tej chwili swoją obecność na opolskiej scenie zadeklarowali: Golec uOrkiestra, Monika Lewczuk, Antek Smykiewicz, Pectus, Izabela Trojanowska, Szymon Wydra & Carpe Diem, Zakopower, Patrycja Zarychta oraz NaVi. Na scenie zobaczymy także Jana Pietrzaka, który podczas festiwalu będzie świętować 50-lecie kabaretu Pod Egidą, oraz Ryszarda Makowskiego, w ostatnim czasie kojarzonego z kontrowersyjnym programem satyrycznym „Studio Yayo”.
Podobno p. Martyniuk ma zaśpiewać swoją jedyną piosenkę, – ach te oczy, te oczy zielone…?
A co z publicznością, rozumiem, że bilety także zostały sprzedane?

5/5 - (5 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.