Kaczyńskiemu więdnie fujara

REKLAMA

Kaczyńskiemu więdnie fujara

Kaczyńskiemu więdnie fujara. Z ostatniego sondażu wynika, że zjednoczonej prawicy zwiędło aż 12 procent, a zjednoczona opozycja ma takie samo poparcie. Na tablicy widnieje wynik 28:28. Oczywiście naczelnik wszystkich krasnali rezultat przyjmuje z pokorą, „ale też wiemy, jak te sondaże są prowadzone i w związku z tym jesteśmy pełni optymizmu „- czknął prorok z Nowogrodzkiej.

Krasnal stosuje więc swoją starą sztuczkę dla ciemnego ludu, gdzie najnowszy sondaż to dla niego manipulacja. Sytuacja o tyle ciekawa, że jak PiS osiąga w sondażach 20 procentową przewagę nad resztą, to są one godne zaufania. A pisowski uwiąd jest znaczny – 12 procent. Jeśli założyć, że frekwencja wyborcza wyniesie 50 procent, to te 12 daje ubytek rzędu 1,5 miliona elektoratu. Czy to możliwe, żeby tylu ludzi odwróciło się od tej szarańczy? I to z powodu podwędzenia paru nędznych groszy tytułem nagród? Przecież im się zwyczajnie należały!

Dziś mamy do czynienia ze spadkiem poparcia dla Kaczora i jego sekty. Zobaczymy co pokażą następne sondaże, które albo potwierdzą sondażową katastrofę tych łobuzów, albo zobrazują dynamikę zjazdu Kaczyńskiego do rynsztoka. Tendencja upadku wydaje się być trwała. PiS będzie się pogrążało, a na powierzchnię zacznie wybijać szambo, o którym jeszcze za wiele nie wiemy. Dobra zmiana będzie się żreć między sobą, bo sukna mało, a każdy taki Misiewicz chce wyrwać coś dla siebie.

PiS wchodzi do piekła. Bo piekłem dla nich jest to sondażowe tąpnięcie i żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. W końcu trzeba będzie ponieść odpowiedzialność za gwałt na prawie i Konstytucji. Prawdziwy Suweren już czeka, by przypiec boczki zaprzańcom. Oj, Suweren boczki przypiecze. Oj, przypiecze.

5/5 - (7 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.