Jesteśmy partią katolicką

REKLAMA

Jesteśmy partią katolicką

Deklaracje są jedyną mocną stroną partii prezesa Kaczyńskiego. Całkiem niedawno Beata Mazurek oznajmiła w imieniu partii i prezesa, że PiS jest partią katolicką. Zapewne jest to jakieś echo zarzutów pod adresem Kai Godek, że została przez PiS wyznaczona do udawania oddolnych ruchów antyaborcyjnych, za odpowiednia pensję w spółce państwowej.

Nie jest tajemnicą, że my opowiadamy się za obroną życia od poczęcia, aż do naturalnej śmierci

Warto więc przypomnieć, że w ramach tego wspierania życia PiS zawsze był zwolennikiem przywrócenia kary śmierci, a rząd pisowski całkiem niedawno w ramach oszczędności pozbawił wcześniaki lekarstw ratujących życie. W ramach swej katolickiej ideologii rząd przyznał sobie ponad dwa miliony nagród przez dwa lata. Wychodzi ponad milion rocznie i ponad 2700 złotych dziennie. A tymczasem emerytom dał od 20 do kilkudziesięciu złotych podwyżki miesięcznie. Wszystko to jako swą katolicką powinność.

Katolicki Wąsik?

Jak widać katolickość nie przeszkadza w niczym. Zdjęcie ilustrujące pochodzi z filmu TVN24 o podejrzanych związkach Macieja Wąsika, obecnie wiceszefa specsłużb. A całkiem niedawno posłowie tej partii z niejaką Pawłowicz na czele grzmieli o gender i plugawej lewackiej homo ideologii. Czyżby Kościół Katolicki zamierzał zalegalizować śluby jednopłciowe? A może wejdzie w życie ustawa o związkach partnerskich? Co na te zdjęcia powiedzą hipokryci z PiS?

4.8/5 - (10 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.