Kaja Godek

REKLAMA

Kaja Godek

Kaja Godek to dziś prolajfowa celebrytka. Rzekomo społeczna obrończyni życia. Kim jest naprawdę i kto jej płaci? Czy społeczne projekty zakazujące aborcji i antykoncepcji to jej dzieło? Co ma z tym wspólnego PiS, rząd i Ordo Iuris? Kim tak naprawdę jest i skąd się wzięła w naszym życiu publicznym i politycznym?

Kaja Godek i ONR

Kaja Godek to osoba powiązana z ONR. Jej zdjęcie powyżej nie jest fotomontażem. Przypomnijmy, ONR to organizacja, która była zbyt faszystowska w sanacyjnej Polsce przedwojennej. Została zdelegalizowana. Dziś ONR to organizacja satelicka PiS i Kukiz15. To kuźnia kadr nacjonalistycznych. To wylęgarnia antysemitów i rasistów. Młodzież Wszechpolska to przy ONR liberałowie. Celebrytka antyaborcyjna powiązana jest z organizacją, która z obroną życia nie ma nic wspólnego.

Czy projekty Godek są społeczne?

Kaja Godek przedstawiała w sejmie „społeczne projekty”. Na ile ona są społeczne? Piotr Lipiński w portalu Crowdmedia pisze: Jeśli Kaja Godek jest opłacana w zasadzie wprost przez obóz rządzący, to wątpliwe jest, aby projekt środowisk pro life był inicjatywą od polityków niezależną. I dlatego właśnie należy sobie zdać sprawę z tego, ze nie ma żadnych „oddolnych” ruchów dążących do zakazu aborcji. Polacy – co wykazywały wielokrotnie rozmaite sondaże – są zaostrzeniu przeciwni. Kaja Godek jest opłacaną funkcjonariuszką PiS. Stanowisko w radzie nadzorczej państwowej spółki to synekura polityczna. Ta pani nie ma żadnych umiejętności ani zalet, które predestynowałyby ja na to stanowisko.

Pani Godek realizuje politykę PiS i Kościoła Katolickiego. Nie ma to nic wspólnego z narodem. Ordo Iuris jest tajnym ramieniem Kościoła. Gdzieś tam poza naszą kontrolą PiS wspólnie z grupą starych samców w sukienkach chcą nam zrobić z dupy jesień średniowiecza.

5/5 - (10 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.