Ziemia jest płaska

REKLAMA

Wybrańcy narodu są awangardą prawdziwej narodowej nauki. Właśnie dał głos niejaki Bosak wprowadzony do sejmu z ramienia intelektualnej partii narodowej czyli bandy Kukiza. W krótki rzeczowy sposób podważył kwestię krążenia Ziemi wokół Słońca. Jednym słowem wreszcie odważył się ktoś zakwestionować brednie tego Niemca Kopernika. Idźmy dalej. Ziemia jest płaska. Trzeba wreszcie to jasno powiedzieć.

Narodowa Astronomia

Potrzebny jest nam program Narodowej Słowiańskiej Astronomii. Niechaj Narodowie wżdy postronni znają… nie będziemy powielać bredni światowych lewackich bzdur. Giordano Bruno to lewak, a Galileusz to nieuk. Kopernikowi należy pośmiertnie odebrać polskie obywatelstwo. Słońce krąży wokół Ziemi, a Ziemia jest płaska.

Mamy już Narodowy Program Poprawiania Historii, który wyniesie edukację historyczną na wysoki poziom. Wszyscy się dowiedzą, ze bohaterski naród polski ratował Żydów, którzy w spisku z Hitlerem sami się mordowali w niemieckich obozach śmierci. Solidarność założył Lech Kaczyński, który przeskoczył mur stoczni walcząc z Bolkiem Wałęsą, a Polskę spod władzy sowieckiej wyzwolili Żołnierze Wyklęci – Terlecki, z Kowalskim i Bosakiem. Dlaczego zatem nie wdrożyć narodowej edukacji astronomicznej? >/p>

Na zdjęciu zaś mamy suwerena, który mówi, że jednak się kręci i trudno ustać na dwóch kończynach. Na zdrowie narodzie, na zdrowie!

5/5 - (8 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.