Sama prawda i tylko prawda…

REKLAMA

W felietonie na swoim blogu napisałem o pewnej audycji telewizyjnej prowadzonej przez Ninę Terentiew w epoce gierkowskiej. W nawiązaniu do tej audycji, której bohaterem był Jerzy Urban, snułem refleksję nad czyjąś uwagą, że premierka Szydło „wyglądała elegancko”. Zdumiałem się, że można nazwać elegancką osobę o aparycji końskiej kupy i dostało mi się, że tak się kobiet nie traktuje…
Nie? To posłuchajcie Kuby Wątłego.

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

3 Komentarze

  1. Z całą pewnością istnieje ktoś bardziej radykalny w wypowiedziach niż Kuba Wątły. Nie usprawiedliwia to drastycznego obniżania poziomu wypowiedzi. Z całą pewnością to Kaczyński rozkręca spiralę chamstwa i nienawiści. Nie zamierzam jednak wkręcać się w tą spiralę. Nie dam satysfakcji tym co uwielbiają pławić się w szambie. Rozumiem tych którym nerwy odmawiają posłuszeństwa, trzeba jednak zachować przytomność umysłu. Nabuzowany snajper nie jest już snajperem.
    Nawiązując do Urbana. Ktoś kiedyś tak go określił – Ten facet zorientowawszy się, ze gówno przyprawia cię o mdłości, złapie cię w objęcia i razem z tobą da nurka do szamba.

  2. Nie nazwałbym tego obniżaniem poziomu wypowiedzi. Ktoś w końcu musi powiedzieć prosto z mostu, co trzeba o pisiej zmianie.

  3. Haji 🙂 zawsze powiadam, aby nie zniżać się do poziomu pisowców. no chyba, że komuś nerwy puściły, ale i wtedy „kulturwa musi być” 😉

Komentowanie jest wyłączone.