Jak ukarać niepokornych

REKLAMA

Jak ukarać niepokornych

Niedługo kolejna edycja imprezy Pol’and’rock. Niezależnie od nazwy, jaką nadaje Owsiak organizowanym przez WOŚP imprezom artystycznym, obecną władzę uwiera jego każda działalność, jak kaktus pod tyłkiem. W tym roku władza zadecydowała, że nie tylko PKP nie podstawi dodatkowych pociągów, ale wręcz wszystkie pociągi w okresie trwania festiwalu będą omijać Kostrzyn nad Odrą. W mediach społecznościowych zawrzało…

A ja mam dla władzy świetny pomysł. Aby tę metodę zastosowała do dyscyplinowania niepokornych samorządów głownie w Polsce zachodniej. Na przykład: Zamknąć bramki na autostradzie A1 w stronę Gdańska. Kto musi niech sobie bocznymi jedzie. Pociągi pendolino zatrzymywałyby się w Iławie i dalej przesiadka na pekaes. A jak by się Gdańsk uparł, to sobie najwyżej taką kolejkę sprawi, jak na zdjęciu u góry. Nie ma za co panowie z PiS.

5/5 - (5 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

  1. Jak stwierdził przedstawiciel kolei, wożenie ludzi na festiwal przynosiło im straty. Tylko czekać, jak teraz ogłoszą zyski. Jedyna kolej na świecie, która ma zyski z niejeżdżenia.

Komentowanie jest wyłączone.