Kłamstwa ciągną Polskę na dno

REKLAMA

Kłamstwa ciągną Polskę na dno

W alternatywnej Polsce, którą szczegółowo opisują partyjno-rządowe media, każda inicjatywa PiS jest genialna, wszystkie działania władzy kończą się sukcesem, a Jarosław Kaczyński coraz bardziej przypomina króla Midasa – wszystko czego dotknie, obraca się w szczere złoto. Sromotna porażka 27: 1 okazała się wielkim zwycięstwem, a przylot z Brukseli skompromitowanej BeSzydło fetowany był jak zwycięstwo pod Grunwaldem. Sukces gonił sukces i Dobra Zmiana runęła na nas z pełnym impetem. Ruszyła masowa produkcja zwycięstw, osiągnięć i wyczynów.

Gdy prymitywny kłamca – premier ogłosił, że jego poprzednicy nie zbudowali ani jednej drogi, ani nawet połowy mostu, obecne żałosne wyniki budownictwa drogowego stały się epokowym dokonaniem. Reforma oświatowa, która wywróciła do góry nogami system organizacyjny szkół, programy nauczania, a z życia milionów małych Polaków uczyniła piekło, okazała się wielkim sukcesem żerującej na krzywdzie podopiecznych PCK Zalewskiej. Pacjent Macierewicz odszedł w chwale po zakończeniu reformy armii, która była tak genialna, że uzbrojenie okazało się już niepotrzebne, a obecny Mamrot do dzisiaj reformuje tę reformę.

Szczytowym osiągnięciem tej władzy ma być przebudowa sądownictwa, która budzi nieustające zachwyty rządzących i ich funkcjonariuszy. Środowiska prawnicze obserwują ich zabiegi z osłupieniem, a cywilizowany świat zachodzi w głowę, w jaki sposób jednemu szaleńcowi, otoczonemu stadem nierozgarniętych cwaniaczków, udało się wmówić Polakom, że oczywista demolka państwa prawa jest drogą do budowy jeszcze bardziej demokratycznego systemu. Świat pyta jak to możliwe, że naród, który dawał sobie radę z kłamliwą propagandą reżimu PRL, okazał się tak bezwolny wobec oczywistego gwałtu na wolnościach obywatelskich i demokratycznych prawach.

„Sukcesy” PiS coraz trudniej weryfikować Jest ich tyle, że wymykają się spod kontroli. Setki nowych kłamstw każdego dnia. Wyborcy PiS wierzą na słowo, bo tak jest łatwiej. Dobrze podane kłamstwo samo wkrada się do głów, natomiast brutalna prawda przenika do umysłów długo i z trudem. Zresztą w świecie fałszywek i fotoszopa dowody już niczego nie dowodzą. Tę szarańczę trzeba odsunąć od rządu, od koryta plus i przykładnie ukarać.

5/5 - (8 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.