Program Kościelnego Neosocjalizmu

REKLAMA

Program Kościelnego Neosocjalizmu

Sondaże pokazują, że na PiS chce głosować ponad 40 procent wyborców. Nawet, jeśli to prawda, to wciąż jest to mniej niż połowa. Bo PiS nigdy nie miał i nadal nie ma za sobą większości obywateli.

W kampanii wyborczej PiS ogłasza program kościelnego neosocjalizmu. Wielu ten program zachwyca, lecz tych, którym droga jest Ojczyzna winien mocno przerazić. To program utrzymania się u władzy za wszelką cenę i wszelkimi środkami. Spłoszeni są już przedsiębiorcy i nauczyciele, czyli te grupy, które mają największy wpływ na rozwój kraju.

Cieszą się z niego ludzie, z których, obiektywnie rzecz biorąc, Polska nie ma wiele pożytku. Stanowią za to betonową bazę bezmyślnego klerykalizmu, więc o nich dba pisowska dyktatura. Właśnie z myślą o zaścianku obecna władza uprawia nachalną propagandę sukcesu, przyszłość pokoleń de facto mając w dupie.
Czy ktoś wie, jakie plany ma PiS w kwestiach walki z ociepleniem klimatu, ekologii, energii odnawialnej, zapaści demograficznej? W zamian Kaczyński i jego idioci bredzą marksistowskie dyrdymały o sprawiedliwej redystrybucji dóbr. Żaden z pisowskich nieuków nie zająknie się jednak, co zrobić, by powstrzymać degrengoladę służby zdrowia, albo jak zaradzić społecznym, kulturowym, a przede wszystkim ekonomicznym skutkom starzenia się polskiego społeczeństwa.

Wszystko jest na pokaz, wszystko jest zamiast, wszystko jest propagandą. Zamiast planów rozwoju – kołtuńska retoryka. Zamiast otwartego, przyjaznego i funkcjonalnego państwa obywatelskiego w UE – pierdolenie o wstawaniu z kolan i 1:27 Szydło. Zamiast narodu złączonego we wspólnym szacunku do Konstytucji, praworządności i praw obywatelskich – szukanie i hejtowanie wrogów za pomocą farm trolli, wywoływanie nowych konfliktów w tragicznie podzielonym już społeczeństwie.
Im marzy się państwo totalne, rządy silnej ręki i prymat woli politycznej nad prawem. Jeśli zwyciężą, ich marzenia przestaną być skrywanymi, wstydliwymi fantazjami. Staną się za to powszechnie pożądanymi wartościami.

Czy taką Polskę czeka radosna, bezpieczna i pomyślna przyszłość? Jeśli tak, to w jakiej galaktyce?

4.8/5 - (17 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.