Trzy lata więzienia

REKLAMA

Swawolny Mateuszek

Gdy obecnie się wpisuje w wyszukiwarkę Google cokolwiek zaczynającego się jak angielski przymiotnik polish (czyli polski), pierwszą podpowiedzią jest polish death camps (polskie obozy śmierci).

Hasło polish death camps zostało zindeksowane przez Google ponad 5 milionów razy, a w ostatnicm czasie pytało o nie ponad 28 milionów internautów.

Google pokazuje też, że wcześniej znaczenie tego zwrotu było marginalne, a jego popularność pojawiła się właśnie po nowelizacji ustawy o IPN.

Polski rząd, polscy posłowie i senatorowie partii rządzącej winni są złamania ustawy, którą sami właśnie uchwalili. Niezależnie od bezsensownych tłumaczeń kancelarii premiera, świat zobaczył, że obozy śmierci były polskie. Tak widać było na filmie w Youtube, bo komuś z kancelarii szkoda było pieniędzy na zatrudnienie profesjonalnego tłumacza.

Sprawa wydaje się oczywista. Wszyscy winni powinni zostać skazani na najwyższą przewidzianą prawem karę trzech lat bezwzględnego więzienia, bo dokonali zniesławienia narodu i państwa polskiego z pełną premedytacją.

Screeny: Facebook

5/5 - (9 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.