Wesołych Świąt Polsko

REKLAMA

Wesołych Świąt Polsko

Zapewne w wielu prawicowych, katolickich i bogobojnych domach pojawi się podczas wigilii pusty talerz. Zgodnie z tradycją. W tym roku, jak nigdy wcześniej, będzie symbolem hipokryzji. Wesołych Świąt Polsko.

Sprawa uchodźców obnażyła polskie zakłamanie i pozorną religijność

Wielokrotnie miałem okazję rozmawiać z przeciwnikami przyjmowania uchodźców. Ich argumenty najczęściej były wyssane z palca, bazujące na uprzedzeniach i kłamstwach kolportowanych przez rasistów. Kilkakrotnie przytaczano mi rzekome badania socjologiczne, które miały udowadniać, że jeśli jakaś mniejszość liczy poniżej 1%, to jest spokojna i się asymiluje, a jak przekracza ten magiczny próg, staje się roszczeniowa, agresywna i niebezpieczna dla tubylców. Zwykle pytałem, czy wiedzą, że społeczność polska liczy w Irlandii już 2,5%? Czy to oznacza, że Irlandczycy powinni zacząć deportować naszych rodaków? Ależ skądże. Zwykle wtedy wychodziło, że my przecież jesteśmy biali, jesteśmy chrześcijanami i należymy do kultury zachodniej. Czy na pewno należymy?

Gdyby Polska miała przyjąć 380 000 uchodźców, to byłby zaledwie 1%. Gdybyśmy przejęli 38 000, to byłoby ich 0,1%. Tak, jedna dziesiąta procent. A mieliśmy ich przyjąć nie więcej niż siedem tysięcy. Jednak – drodzy rodacy – uwierzyliście, że roznoszą pasożyty i choroby, że będą chcieli gwałcić i zabijać. Tak wam wmówił Kaczyński i jego akolici wiernie wspomagani przez liczne szeregi nacjonalistów obecnych powszechnie w internecie i rozpowszechniających dziesiątki kłamstw dziennie. W Polsce zapanowało przyzwolenie na rasizm i antysemityzm, a przedstawiciele władzy w najlepszym wypadku twierdzą, że to margines. Przeważnie jednak udają, że tego nie widzą.

Dziś już nie przyjmiemy żadnych uchodźców. Sława ksenofobicznej i rasistowskiej Polski rozeszła się szeroko po świecie. Nie przyjmiemy, bo nawet gdyby do ich ochrony skierować wszystkich policjantów z miesięcznic smoleńskich, to nie ma możliwości zapewnić im bezpieczeństwa. Polacy atakują nie tylko ludzi o ciemniejszej skórze, ale także tych, którzy mówią jakimś obcym językiem. Atakują Ukraińców, którzy przyjeżdżają tu do pracy. Państwo polskie dziś nie byłoby w stanie zapewnić bezpieczeństwa kilku tysiącom uchodźców.

Miłej przyszłości młodzi rodacy

Ciepła woda w kranie była taka passe. Wybraliście zimny prysznic. Zagłosowaliście na PiS, bo coś się musi zmienić. Zagłosowaliście na Kukiza, bo uwierzyliście, że to partie są przyczyną zła. Zagłosowaliście na Korwina, bo wydawało wam się, że ZUS jest przyczyną całego zła. Dziś partia rządząca chętnie pozwala wam maszerować 11 listopada i drzeć się „Wielka Polska, Biała Europa” albo „Śmierć wrogom ojczyzny”. Ale jednocześnie łamie konstytucję zapewniając sobie władzę nad całym sądownictwem i porządkiem prawnym. Od policji zaczynając, przez prokuraturę aż do wszystkich instancji sądowych. Kiedyś na pewno się o tym przekonacie, ale będzie już za późno. Dziś wciąż was nie obchodzą wybory, sądy, Trybunał Konstytucyjny, ani sama konstytucja. To tak urzekająco brzmi, gdy mówią wam, że wola narodu jest ważniejsza niż prawo. Hitler mówił to samo. Wam dzisiaj też nie mówią, że wolę narodu będzie wyznaczać wódz Kaczyński i jego partia. A kto będzie miał wątpliwości to zajmą się nim sądy podległe Ziobrze.

Sądzę, że zasłużyliście sobie na spędzenie całego życia w państwie PiS. Póki co dostaniecie pięćset plus. A potem jak w starym peerelowskim dowcipie: dla każdego świński ogon, a jak mu będzie mało to dostanie po świńskim ryju. Władza wam ocenzuruje internet, powie jak macie żyć, zabierze wolność i paszporty. Tak. My starzy już to przerabialiśmy. To się zawsze kończy tak samo. Może kiedyś wywalczycie sobie wolność, a może nie. Niektórzy z was się obudzili i mówią, że teraz pójdą na wybory. Za późno. Nie jest ważne, kto głosuje. Ważne jest, kto głosy liczy. A teraz już liczyć będzie PiS.

Wybieraliście Dudę

Wybieraliście Dudę, bo młody, bo wykształcony prawnik, a Komorowski taki śmieszny dziadek. Wmówiono wam, że trzeba nowoczesnych polityków. A dostaliście Macierewicza, który nie wiadomo, czy jest szaleńcem, czy agentem Moskwy. Dostaliście staruszka Kaczyńskiego, który ma marionetkę Adriana i wywija nią, jak chce. Wesołych Świąt Polsko. Adrian wraz ze swoimi kolesiami dziś zrobił nam wszystkim prezent pod choinkę. Zlikwidował niezależne sądy. Cieszcie się i radujcie, bo następne święta będą jeszcze gorsze. Dziś macie jeszcze ciepło w mieszkaniu i ciepłą wodę w kranie. Ale to wina Tuska. PiS się tym zajmie.

Wesołych Świąt Polsko

4.2/5 - (16 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

11 Komentarze

 1. Stek lewackich bzdur i urojen. Jak Ci tak brakuje uchodzcow to przyjmij ich pod swoj dach, badz przykladnym crzescijaninem.

  • Drodzy czytelnicy, mamy tu klasyczny przykład odmóżdżenia prawackiego. Skoro niejaki Greg zarzuca mi lewackie urojenia, to wezwanie „bądź przykładnym chrześcijaninem” jest durne. Przecież to konserwatywni prawicowcy się powołują na chrześcijaństwo. Lewacy są ateistami. To głupota pierwsza w tym komentarzu.
   Druga polega na tym, że nawet, gdyby lewak chciał być dobrym chrześcijaninem i przyjąć pod swój dach uchodźców, to nie może tego zrobić bez zgody prawicowego rządu. Nie ma takiej opcji. Rząd jasno i wyraźnie to oznajmił. Żadnych uchodźców. Zatem nikt w tym kraju przyjąć ich nie może. Nie dlatego, że nie chce.
   Głupota trzecia pojawia się już na starcie. Żaden debilny prawicowiec nigdy nie potrafi się odnieść do konkretnych argumentów. Nigdy nie podejmuje dyskusji, a tylko wyrzuci z siebie coś o lewactwie. Nieważne, czy coś jest lewackie, jak na przykład 500+. Czy jest po prostu humanitarne jak przyjęcie uchodźców. Dla zestrachanego prawicowca, to wszystko lewactwo. Oprócz 500+ rzecz jasna. 😉
   Zatem pędź do swojego pisowskiego zamku z piasku ty utajony homoseksualisto, który w adresie pocztowym obiecuje ekscytujące przeżycia… 😀

  • Stek lewackich bzdur i urojeń? Raczej bolesna prawda o obłudzie ogromnej części tzw. chrześcijan, którym chrześcijańskie wartości są zupełnie obce.

 2. Zapewne w wielu muzułmańskich, arabskich bogobojnych domach leżących w bardzo bogatych krajach zatoki Perskiej np. w Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie oraz Izraelu pojawi się podczas Wigilii 😉 pusty talerz. Zgodnie z tradycją. W tym roku, jak nigdy wcześniej, będzie symbolem hipokryzji.

  • Widzisz biedny kretynie, problem w tym, że wyznawcy Allaha nie są chrześcijanami, a pusty talerz to tradycja szczególnie kultywowana w Polsce. A więc przywaliłeś jak pustak. Zapewne pustakiem jesteś. O takich właśnie pseudochrześcijanach pisał autor.

 3. Światem rządzi geopolityka..i tu tkwi geneza problemu…ale WY Lubicie liczby ? Lubicie nimi rzucać..? To zapytam o konkretne dane, które nie będą pasowały do narracji tego artykułu: Ilu z pośród przyjętych imigrantów od czasu przyjęcia i lokacji podjęło się pracy? Sprawdźcie kwestie dofinansowań zaproponowanych na szkolenia i kształcenie przez Niemcy..ilu z imigrantów zadeklarowało chęć nauki języka, nowego zawodu, dodatkowego kształcenia? To ogromne pieniądze…a jednak użyte marginalnie…w jakim procencie? No czekam na te dane.. Nienawidzę pisu oraz poprzedniej władzy…ale kurr…. nie pozwolę na to, by medialnie wpierd..ć taki hejt jakim jest ten artykuł… Na przestrzeni ostatniego roku aż dziw, że Polska przyjęła prawie milion Ukraińców z czego zdecydowana większość pochodzi z terenów, w których dominuje kult UPA.. I jakoś KTOŚ tego nie zauważa, i się nie burzy!! Zwłaszcza dziwię się, że autor tego artykułu o tym nie pisze…no bo co by napisał? Przecież to też praktycznie uchodźcy..i ogrom ludzi..innej narodowości… I wisienka na torcie.. Poproszę dane z Francji..dane dotyczące 1 i drugiego pokolenia osób imigrantów pochodzących z Maroko, Algierii wyznania muzułmańskiego .. Proszę sprawdzić dane związane z zatrudnieniem, poziomem asymilacji, wykształceniem poziomem przestępczości oraz efektów programów jakie były wprowadzane dla tych ludzi celem podniesienia ich kwalifikacji i pomocy w lepszym życiu.. I w oparciu o te wszystkie pytania i dane proszę jeszcze raz odnieść się DO TEGO artykułu.. I nagle okaże się, że ten artykuł jest niezgodny z obrazem rzeczywistości… Dlatego też proszę O DUŻO WIĘCEJ merytorycznych i wymiernych danych, a nie tylko tych pustych statystyk w przeliczeniu na mieszkańca i ułamki procent.. Jedna kropla wody na tle wiaderka wody to niewiele… Jedna kropla cjanku potasu w tle wiaderka z wodą zupełnie zmienia postać rzeczy.. Imigranci w Europie nie są od dziś…a Polskie podejście w tej sprawie, w oparciu o dane, które sobie proszę znaleźć, dobitnie wskazują, że lepiej zassać ukraińców do pracy, chińczyków do robienia handlu pod Łodzią i Warszawą niż muzułmanina, który w meczecie w PL otwarcie mówi o prawach do zabijania innowiercy (nagranie w internecie z meczetu z Poznania).. Rozmawiajmy o faktach i liczbach, a nie o propagandzie, jaką takim stanowiskiem uprawia autor… Panie autorze wiem, że się Panu nie podoba to jak jest, no ale…mówi się trudno.. I proszę zapoznać się z tymi danymi zanim coś wypierdzielisz Pan, pokazując jaka niby ta Polska jest straszna, zacofana… Pozdrawiam

  • Ależ ci propaganda pisowska zryła mózg. Od lat są w Polsce Ukraińcy. Tymczasowi pracownicy z wizami pracowniczymi. Bywają także na czarno. Przynoszą zyski, bo będąc tu robią zakupy, pracując legalnie, płacą podatki. Od państwa nie dostali ani złamanego grosza. Nie są na stałe i nigdy nie byli żadnymi uchodzcami. Trzeba być wyjatkowo głupim pisowcem,żeby te brednie Beci Szydło powtarzać.

 4. 1. „przestrzeni ostatniego roku aż dziw, że Polska przyjęła prawie milion Ukraińców z czego zdecydowana większość pochodzi z terenów, w których dominuje kult UPA”
  Kłamstwo. To są ludzie, którzy dostają wizy pracownicze, ich przyjazdy organizowane są przez rozmaite agencje pracy lub duże firmy (np. Biedronka). To nie są uchodźcy, to są imigranci zarobkowi, na dodatek tymczasowi. Są, pracują, odjadą.
  Wisienką na torcie byłoby przytoczenie dziesiątków przypadków, gdy „polscy patrioci” na tychże Ukraińców napadają, zaczepiają, obrzucają wyzwiskami. No ale to by Pawłowi komentarz popsuło.
  2. „ilu z imigrantów zadeklarowało chęć nauki języka, nowego zawodu”. Uchodźców, czy imigrantów? Bo tak ładni ci się to myli. Artykuł był o uchodźcach. Pomijając już to, że artykuł mówi o Polsce, a od objęcia rządów przez PiS Polska nawet nie pozwala złożyć wniosku o azyl. Jeśli byłby choć jeden imigrant na prawach azylanta i dostałby fundusze, to wtedy możemy rozmawiać. Aha.. ci według ciebie uchodźcy ukraińscy jakie fundusze od państwa polskiego dostają? 😉
  3. „Poproszę dane z Francji..dane dotyczące 1 i drugiego pokolenia osób imigrantów ” No i to jest właśnie wisienka na torcie. Uchodźcy nie są zamachowcami, oprócz jednego osobnika w Szwecji. Zamachowcami są ci z drugiego, a nawet trzeciego pokolenia. Rasistowskie i nacjonalistyczne materiały propagandowe wmawiają ludziom, ze to uchodźcy. Dlaczego ci urodzeni już we Francji, czy Belgii, czy też Wielkiej Brytanii ludzie dają się skusić terrorystom? Można to przeanalizować, ALE durniu pisowski nie o tym był ten tekst.
  4. Jak na przeciwnika PiS zadziwiająco pisowskie masz argumenty.
  5. „niż muzułmanina, który w meczecie w PL otwarcie mówi o prawach do zabijania innowiercy (nagranie w internecie z meczetu z Poznania).. ” Pisowskie metody, fejki i kłamstwa. Ile ci Błaszczak płaci?

Komentowanie jest wyłączone.