Hej ho… hej ho…

REKLAMA

Spora część wyborców głosowała na PiS z wściekłości na ekipę Tuska z powodu podwyższenia wieku emerytalnego do 67 lat. Nie przyjmowali do wiadomości tego, że za trzydzieści lat przy dzietności na poziomie 1,3 – będzie najwyżej 30 milionów Polaków i po prostu nie będzie komu utrzymać rzeszy emerytów. PiS twierdził że podwyższanie wieku emerytalnego nie jest potrzebne i wprowadzona ustawa jest dowodem złego rządzenia, a nawet złej woli rządu PO-PSL.

PiS oszukał, okłamał wyborców w bezczelny knajacki sposób godny fałszywego kurdupla z Żoliborza, który jest wodzem, carem i bogiem dla tej bandy nieudaczników ekonomicznych. To tylko jedno z wielu kłamstw i oszustw tej partii, ale jakże symboliczne. Drodzy wyborcy PiS – oszwabił was konus, który od 1989 roku nie skalał się uczciwą pracą.

morawiecki

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

3 Komentarze

  1. Wierzyli wyborcy PiS, także ci przypadkowi rozzłoszczeni na Tuska. Nie potrafili zrozumieć, że to nie jest jakaś złośliwa akcja rządu, ale rozpaczliwa próba ratowania systemu emerytalnego w obliczu wyludniania się Polski.

  2. Morawiecki słusznie twierdzi, że „nie było twardego zobowiązania rządu…..”. Kampanię wyborczą prowadzi się zanim powstanie rząd utworzony przez zwycięskie partie. Obietnice wyborcze powinny być jednak zapowiedzią programu tego rządu. W tym przypadku były zwykłym kłamstwem i wykorzystaniem naiwności wyborców. Patrząc na interes Państwa trzeba się cieszyć, że rząd PIS-u nie rwie się do realizacji tej obietnicy. Czy wyborcy go za to kiedyś rozliczą? – Mam nadzieję, że tak.

Komentowanie jest wyłączone.