3 lata pontyfikatu

REKLAMA

3 lata pontyfikatu

Stuknęły 3 lata pontyfikatu Adriana. Pasmo sukcesów. First lejdi oczywiście również swoje osiągnięcia i poświęcę kilka akapitów aby je wymienić. Oto cała aktywność ślubnej Adriana w kolejności alfabetycznej:

.
.
.

To by było na tyle jeżeli chodzi o Agatę Popcornhauser Maliniak. Ponieważ są wakacje Adrian zaplanował robocze wczasy w Australii i Nowej Zelandii. Od razu raban bo chce lecieć liniami Emirates. Bo drogo. A co ma k*** płynąć na materacu? Oglądał film „Szczęki” – to wie – czym to pachnie. Nie ma się co czepiać że nie korzysta z usług naszego przewoźnika czyli LOT-u. I co z tego że jest tańszy? Pieniądze to nie wszystko. Już raz Adrian frunął za ocean rejsowym dreamlinerem, to ktoś z lotniska JFK dał cynk Donaldowi i ten się z Melasią zabarykadował w Białym Domu i było po temacie. Maliniak wyciągnął wnioski i odrobił lekcje. Poleci arabskimi liniami, założy turban to od razu będzie inna rozmowa. Nie zważajmy na koszty. Nie dziadujmy. Położy się pięć sześćset za osobę w klasie ekonomicznej i po 22 koła za Adriana i Agatę w klasie biznes to się świat nie zawali. Za to lot będzie z międzyklęczeniem w Dubaju. A LOT proponuje przez Singapur. Śmiech na sali.

W skład reprezentacji wchodzi Mariusz, co to się obecnie bawi żołnierzykami. Myślałem, że lecą z kotem Jarka i dlatego Mariusz jest niezbędny. Ale nie, bo się okazało że nasi tam mają doklepać kupno dwóch wojskowych okrętów. Jeszcze na rękojmi, bo mają po 25 lat. Od razu można w wydziale komunikacji rejestrować na żółtych tablicach jako zabytek. Ja bym z kierownictwem linii Emirates od razu zagadał, czy są w stanie do samolotu podłączyć lawetę, bo jak to pójdzie na dno po odcumowaniu, to z amfiteatru w Sydney może być widać żagiel. U nas na dnie Bałtyku jest jeszcze sporo miejsca. Dajmy zarobić firmom, które organizują wycieczki, gdzie nurkując można podziwiać wraki.

Przed pakowaniem cebuli w mandżur Adrian zrobił dobrze deweloperom. Teraz na budowach będzie panował freestyle zwany po naszemu rozpiździajem. Załóżmy że pierwotnie w planach będzie budynek czteropiętrowy. I może sobie być, natomiast decydujący głos ma inwestor i może na przykład dwanaście pięter dokooptować. Poza tym nie będą sobie zawracali głowy jakimiś parkingami, czy placami zabaw dla naszych pociech. Będzie blok na bloku, co ma swoje plusy, gdyż będzie można pożyczyć garderobę od sąsiada bezpośrednio z balkonu. Adrian taki prezent zrobił deweloperom, kiedy wiecznie niezadowoleni furczeli w temacie sądów i celebrowali wybuch łomotu 1 sierpnia. Przypomnę tylko, że Maliniak ogromnie się wzruszył swoim przemówieniem.

Richard Henry Czarnecki wykluty w Londynie wyjaśnił babkę na Twitterze. Kobita stwierdziła, że PiS nie ma żadnych oporów jeżeli o ciągnięcie hajsu z Unii Europejskiej, na co obatel spontanicznie Jej odpowiedział, że Ona wie dużo więcej o ciągnięciu, zaś on pracuje i za to otrzymuje należne wynagrodzenie. Rysiek oczywiście jest eurosceptykiem natomiast nie sceptykiem walutowym. To taki Chazan polityki

5/5 - (8 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.