Janosik i inni

REKLAMA

Janosik i inni

Krzywousty się karnął do Zakopca strzelić fotę z niedźwiedziem i usłyszał od jakiegoś górala że jest Janosikiem. Odbiera bogatym i rozdaje dzieciom. Tutaj w roli dziecka jest synalek Rysia Czarneckiego, któremu robota w banku źle robiła na hemoroidy, więc wybrał zajęcie lżejsze od snu i został posłem. Gdyby Vega chciał ekranizować to ma w zasadzie gotowca. Ryszarda może zagrać Rowan Atkinson, jego syna Kasia Cichopek a Krzywoustego vel Janosika  – Sasha Grey, gdyż większej ekspertki od pierdolenia na tym świecie nie ma.

Adrian (46 lat z czego ponad 40 spędził na kolanach) kopnął się do Szwajcarii mowę wygłosić. Oczywiście gorszy sort znowu się pięknie zaprezentował drąc swe zdradzieckie mordy „Konstytucja” oraz nowość „Wolne sądy”. Maliniak nie mógł spokojnie konfabulować, jaka to jest u nas demokracja. Taka, że w rankingu spadliśmy o 37 oczek i piastujemy zaszczytne 41 miejsce, bardzo blisko dna. A jak się już od dna odbijamy to się demokrata Kim Dzong Un jeszcze zdziwi.

Patryk Jaki sobie zrobił sesję zdjęciową na tle fototapety insynuującej, jakoby miał czytać książki. Już bekę cisną w internetach, a nie trybią o co chodzi. Wszystko wyjaśnił Antoni na specjalnym party dla oszołomów. Otóż poinformował zgromadzonych, że jeżeli Patryk wygra wybory to praktycznie, gdyby Antek posiadał upierzenie to może zrobić przedziałek i ma fajrant. Patryk tylko czeka na sygnał od wyborców. Ma ortalion z czasów gangsterki w Opolu i saperkę w pawlaczu. Jak wygra to od razu daje nura w ziemię i kopie metro. Dwie linie to tak na luzaku. Jedna do Torunia a druga na Jasną Górę i to bez przystanków po drodze. Druga sprawa i wcale nie mniej ważna to Pałac Kultury i Nauki. Po wyborach Antek tylko Putina podpyta, ile trotylu potrzeba do wyburzenia i się jedynie zakurzy. W miejsce krateru powstanie Kolumna Chwały, o czym poinformował Antoni zaznaczając przy okazji, że jest w tym temacie śmiertelnie poważny czym wzbudził ekstazę wśród publiczności. Podejrzewam że musiał bisować. ?

5/5 - (12 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.