Nerwowo na Nowogrodzkiej

REKLAMA

Nerwowo na Nowogrodzkiej

Powoli opadają wyborcze emocje i kurz. Naszczalnik uradowany, bo pisuar obronił większość stanowisk sołtysów a nawet dwa dorzucił do dorobku. W większych miastach Jarek zebrał łomot. Z tego powodu zrobiło się nerwowo na Nowogrodzkiej, bo jednak stolica to prestiż, a Patryk był wychwalany pod niebiosa nie tylko przez kumpli ale również oponentów. Stalin – gdyby żył – pewnie też by zachwalał.

Nie pomogły rejsowe autokary z elektoratem. Największym frajerem okazał się osiedlowy kandydat z Wawki niejaki Guział. Scedował swój polityczny dorobek na króla opolskiego ortalionu Patryka. A wczoraj po ogłoszeniu wyników wyglądał jak półtora nieszczęścia oraz wprowadził do obiegu nowe powiedzenie – obudzić się z głową w nocniku. Miał obiecane stanowisko wicka w ratuszu, a zdaje się, że trochę odetchnie od polityki. Tym samym dołączył do elitarnego grona wyślizganych przez pisuar. Lożę zajmują obecnie, Kusznierewicz, Kubica oraz Guział. Może zostanie zatrudniony w tej klubokawiarni Patryka, jak tylko mordownia uzyska zezwolenie sanepidu, bo przed wyborami pupilek kartofla nie zawracał sobie dupy takimi kwitami.

Sensacja w Działoszynie. Do wyborczych zawodów przystąpiła kandydatka Paśnik Mariola (pisuar). Jako że nie miała kontrkandydata, pytanie do wyborców było następujące: Czy Paśnik Mariola powinna zostać burmistrzem Działoszyna? Tak lub Nie. I przegrała sama ze sobą, gdyż motłoch ponad 70% głosów oddał na opcję numer dwa.

Głosował również Maliniak w chałacie z darów dla powodzian. Internet rży, iż głos nieważny, bo Adrian zamiast postawić krzyżyk podpisał się. Ale nie o to chodzi. Po ekspansji na Antypody, a potem na Amerykę, teraz nadeszła pora na podbój kosmosu. Jako mocarstwo mamy chwycić 3% transportu kosmicznego. Zważywszy na budżet, jakim dysponujemy możemy na przylądku Łukęcin rozwiesić między drzewami leginsy z dyskontu „wszystko dla puszystych” i wystrzelić kogoś w kosmos tak na próbę. Może Jarek chciałby sprawdzić, czy czasem w kosmosie nie potrzebują dobrej zmiany?

5/5 - (11 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.