Prawda odsłoni swe oblicze!

REKLAMA

Już niedługo, już w tę sobotę znów nastąpi jeden z najważniejszych dni dla każdego Polaka – Katolika – Patrioty. 86 Miesięcznica Zamachu w Smoleńsku, gdzie bohatersko poległ najlepszy Prezydent Jedynej i Prawdziwej Polski od czasów Mieszka Pierwszego.
Znów nasz Ukochany Przywódca Narodu, Zbawca Pisowskiego Ludu, który Polaków ukochał ponad wszystko, stanie na drabince i obwieści swemu ludowi. Pan Prezes daje siłę Swojemu Ludowi! Obwieści, że prawda jest coraz bliżej, że dochodzimy już do prawdy, że tuż, tuż. Że prawdy przed nami nikt nie ukryje, a żadne wrzaski i krzyki nie przekonają nas że czarne jest czarne, a białe jest białe.
Prawda jest jak nieprzebrane źródło miłości Prezesa do swej Ojczyzny. Prawda jest jak ten umęczony samolot, rzucony na pożarcie sztucznej mgle, oparom helu, spiskowi Tuska z Putinem i bombom paliwowo-powietrznym, które rozdzierały go na strzępy jak szatan z Apokalipsy.
Ale Lud Pisowski się nie da. Prawdziwi Patrioci odkryją prawdę o męczeńskiej śmierci bohatera, który rzucił heroiczne wyzwanie ruskiej mgle. Wśród nas są tacy, którzy już wiedzą, co powie Prezes w 86 Miesięcznicę.

Samolot spadał, a spadając krwawił. Silniki śpiewały Rotę: „Nie rzucim ziemi…” A obok bocian i po drugiej stronie orzeł, nasz przedwieczny symbol piastowski, leciały i salutowały.
A z tyłu leciał Tusk i odgryzał kawałki skrzydła. (Luca Pacino, komentarz na Facebooku)

A Naród jak jeden mąż, jak ten olbrzym piastowski, wstanie i zakrzyknie głosem męczenników spod Smoleńska: kur… mać Jezus Maria, Niech żyje Prezes Pan.

5/5 - (4 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

2 Komentarze

  1. I nikt już nawet nie pamięta o oficerach z Katynia, których śmierć ponoć leciał upamiętnić Lech Więcej-wart-martwy-niż-żywy, Brat Wodza Narodu.

Komentowanie jest wyłączone.