Sekrety władzy…

REKLAMA

Maliniak odkrył w sobie kolejny talent, tym razem kulinarny i oświecił globus o tym, jak się sprawy mają. Otóż poinformował w swoim urbi et orb, iż Polska wyznacza kulinarne trendy. To by się w sumie zgadzało, bo nie tak dawno TVN wykonał prowokację i wyszło, że nasze ubojnie goniły za granicę mięso które w wikipedii określane jest mianem „padlina”. Konkretnie chodzi o krówki, które nie doczekały wizyty u weterynarza i im się zmarło w kolejce. Największego rabanu narobili Francuzi i od razu doszło do dyplomatycznego skandalu. Frajerzy zamiast dziękować za to, że ich nauczyliśmy paplać widelcem jeszcze się kurwa unoszą. Trzeba było zachować czujność i zgłaszać reklamację przy odbiorze, a nie potem insynuować. Co oni myśleli, że jak mięso jest fioletowe to transport z Milki przyjechał? Trzeba było zwrócić uwagę, że w chłodni zamiast chłodu są podwieszone lepy na muchy, zamiast teraz się sadzić!!! Żaby jedzą, ślimaki i jakieś spleśniałe sery, a tutaj im zmarłe przedwcześnie wołowinki nie smakują, bo podniebienia mają wrażliwe!!! To że jesteśmy kulinarną potęgą, nie ulega najmniejszej wątpliwości. Przypomnę tylko, że naszą kuchnię chciał rozsławiać niejaki Kusznierewicz Mateusz. Miał plan, żeby za kilkanaście milionów zeta kupić kuter, którym po gruntownym tuningu optycznym uzyskanym za pomocą farby olejnej, taśmy klejącej oraz trytytek, chciał na morzach oraz oceanach częstować naszym bigosem, a także małosolnymi rozbitków oraz przypadkowych przechodniów. Pomysł upadł jak plan pięcioletni i bardzo dobrze. Naszej kuchni wcale nie trzeba reklamować, bo się sama broni.

Romuś Giertych ujada, że naszczalnik nie odbiera poleconych od rodziny z Austrii. Panie mecenasie, przepraszam że zapytam- czy Pan ochujał do końca? To najszybszy plemnik Rajmunda ma grzać z płetwy na pocztę i stać w kolejce z motłochem? Wolne żarty. Jarek ma ważniejsze sprawy na głowie. Sondaże. U wrogów, czyli w prasie z kapitałem zagranicznym jest krzywo i Grzechu z ekipą wyprzedza kartofla. Na szczęście Kurski zamawia sondaże u znajomego i tam wychodzi jak jest. W samym Sieradzu PiS ma 110% poparcia, a gdzie reszta kraju. To trochę koi nerwy Jarosława. A teraz w ogóle dostał wiatru w żagle, bo się okazało, że Angole wykryli na nadkolu w Tupolewie ślady trotylu. Konkretnie komponentów do produkcji trotylu. Szczegóły nie są znane więc nie wiadomo czy chodzi o gorczycę czy o kwasek cytrynowy. To się lada chwila wyjaśni, bo pupilek Jadwigi już 9 rok dochodzi do prawdy i ani chybi zaraz dojdzie.

Waszczykowski powiedział, że Bruksela już może dywan rozwijać na powitanie nowego lidera w Europie. Witold co dziwne nie miał na myśli siebie samego tylko pana premiera Beatę Szydło per domo Kusińska. Oczywiście media z niemieckim kapitałem od razu odwróciły kota ogonem i zarzuciły naszej ikonie mody sakralnej, że 77 razy wzbiła się w powietrze niczym ptaszek aeroplanem, co miało kosztować plus minus bańkę w naszej twardej walucie. Ja tylko przypomnę że raz Beata próbowała dotrzeć do chaty drogą lądową i doszło do nieszczęścia. Seba do dzisiaj zamiast się szykować do matury prasuje koszulę żeby nie uchybić majestatowi sądu. Mogliby w Brzeszczach w końcu wyasfaltować jakiś pas startowy, bo bezpieczeństwo ludzi jest ważniejsze niż parę złotych za masę bitumiczną i trochę kruszywa. Póki co niech Beata lata. Obliczyłem i to w miarę precyzyjnie, że można zniwelować koszty gdyby brocha wyskakiwała z parasolem z pędzącej maszyny tak na wysokości Siewierza. Wtedy idealnie lądowała by w swoim ogrodzie. Edek musiałby tylko wykarczować agrest i wykonać podbitkę z betonu aby przy ceremonii lądowania nie doszło do katastrofy budowlanej czy też, uchowaj panie, wstrząsów sejsmicznych. Oszczędności to 178 km przy jednym kursie wojskowej taksówki, a trzeba jeszcze mieć na uwadze, że z airportu w Balicach trzeba się tłuc do Beaty konwojem złożonym ze złożonych już przez blacharza limuzyn. Mnie się wydaje że mój pomysł jest ponownie, a zwłaszcza genialny i co najważniejsze uchroni wiele istnień ludzkich ?

4.8/5 - (10 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.