Seppuku szydłem

REKLAMA

Seppuku szydłem

Pani premier Beata Szydło – co prawda – nie zdecydowała się startować na szefa Europy ze względu na problemy językowe, ale to przecież nie oznacza że nie mogłaby sobie dorobić pare ojro w jakiejś komisji. Wystartowała w gonitwie na komisarza od spraw zatrudnienia. Przecież wiadomo, że ona by nikogo nie zatrudniała to można sezon spędzić na siorbaniu herbaty i konsumpcji ciastek, tak zachwalanych przez Joachima, specjalistę od wystroju wnętrz w wagonach PKP. Niestety Europa się na komisarzach zna tak, jak Jarek na podrywie i Beatę spuszczono z rezultatem 21:27. Kurski na Woronicza zwołał sztab kryzysowy, żeby rozkminić, jak ten łomot przedstawić jako spektakularny sukces.

Beata nie pojechała na saksy do Brukseli sama, więc mogła liczyć na psiapsiółę z firmy i tak zresztą się stało. Beata Mazurek zawsze ma coś do powiedzenia, musi tylko zjarać lolka. Wtedy jest płodna oszałamiająco. Orzekła, iż porażka Szydłowej jest wynikiem zemsty środowisk lewackich za sprzątnięcie Timmermansowi stołka spod dupy. Także ostatnio pan premier Beata nie ma dobrej passy. Niby ma spoko robotę w Belgii i nie musi korzonków dobijać na szparagach, ale ochrona osobista się z dniem 4 lipca skończyła na amen. Wprawdzie Beata nie sprawowała żadnej istotnej funkcji poza byciem żoną Edwarda, ale otrzymywała pogróżki, więc z uwagi na dobro państwa dostała chłopaków do targania sprawunków. Moim zdaniem ze względu na dobro kraju powinni Brochę trzymać w sejfie, bo nam Beatę podsowiecą i będziemy w plecy.

Maliniak chyba ostro dał w palnik z Krzywoustym. Nie wiem czy nie wciągnęli przy okazji po białym wąsie. W każdym razie efekt jest konkretny. Otóż Adrian z Matołuszem prześcigają się wzajemnie w deklaracjach, kiedy wyprzedzimy Włochy, Francję czy Hiszpanię. Makarony już mogą czuć nasz oddech na plecach, bo rozwój gospodarczy mamy co najmniej atomowy, a oni sobie robią dwie godziny przerwy w robocie żeby się nażreć. Także 8 lat i tylko im śmigniemy przed nosem. Z Italii jest trochę drogi do Hiszpanii, więc wąsatych dopędzimy za lat tuzin, a jeszcze na powrocie do chaty połkniemy ojczyznę kuchni opartej na płazach. Francja po 14 latach zrozumie, że wyprzedził ją kraj, dzięki któremu jedzą sztućcami. Uważam, że możemy zwolnić odrobinkę, bo jeżeli do rozwoju gospodarczego wliczymy spalanie węgla, to już dawno jesteśmy przed nimi.

5/5 - (16 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.