Szatańskie jogurty

REKLAMA

Śledczy dziennikarz „Gościa Niedzielnego” Jarosław Dudała, nie czekając na niedzielę, odkrył wyniki swojego dogłębnego śledztwa przeprowadzonego w imieniu polskiej religii, czytelników swego wspaniałego pisma oraz rzecz jasna wnikliwych internautów katolickich. A ujawnił rzeczy straszne, co widać wyżej na zdjęciu i niżej na drugim zdjęciu. Otóż w bezbożnej Francji, a następnie Polsce, która wciąż jest jest jeszcze ateistycznym kondominium, póki miłosierni katolicy nie utłuką ostatniego lewaka, usunięto – proszę państwa – krzyż z jogurtów. Oryginalne zdjęcia z wyspy Santorini pokazują, że na tych pięknych niebieskich i pastelowych kopułach są bladobłękitne krzyże. A rysunki na opakowaniach jogurtów firm Nestle, Danone, Carrefour, Lynos oraz co gorsza Łowicz, tych krzyży już nie ma.
I niech was drodzy czytelnicy nie zwiedzie durne tłumaczenie, że te rysunki to takie uproszczone są i mają symbolizować Grecję, a nie wiarę chrześcijańską w Grecji. Smak grecki, a nie księży greckich. To są bezbożne szatańskie jogurty i żaden pobożny chrześcijanin nie powinien ich kupować, puśćmy z torbami te bezbożne szatańskie międzynarodowe korporacje. Prawdziwy Polak i Katolik powinien wiedzieć co robić! Nie spoczniemy, nim nie ujawnimy szatańskich matactw zdradzieckiej Europy, w której Merkel wciąż knuje przeciw naszemu wodzowi Jarosławowi i Ojcu Rydzykowi. Alleluja i do przodu.

5/5 - (6 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

5 Komentarze

  1. Ojacie 😉 A myślałam, że nic już mnie nie zaskoczy po skandalu z biało-czerwonymi pasami na przejściu dla pieszych. Śmiać się, czy płakać? – proszę o podpowiedź.

  2. Kiedy człowiek myśli, że nic głupszego nie da się wymyślić, zawsze zostaje zaskoczonym 😉

  3. Myślę, że to dopiero początek. Matka opowiadała, jak to w liceum, chłopak został zwinięty przez UB, bo zrobił sobie żart. Zapiął biustonosz na globusie i napisał hasło, że ludzie radzieccy są „piersi na świecie”. Wyszedł po dwóch latach, jak zaczęły się rządy Gomułki. Myślę, że wszystko przed nami.

  4. To jest szerzej zakrojona kampania Złego – najpierw „usunięto” krzyż z Giewontu w spocie promującym Polskę, później ponownie „usunięto” z okładki jakiegoś pisemka „Welcome to Cracow & Małopolska”, a tera jeszcze z jogurtów! Nie wytrzymam tego… a może usunięto krzyż z jogurtów, żeby nikt się nim nie zadławił?

Komentowanie jest wyłączone.