Szatańskie wyniki

REKLAMA

Szatańskie wyniki

Po raz kolejny internetowe fora i media społecznościowe rozbrzmiewają zażartą dyskusją na temat wyniku pewnego dość prostego działania matematycznego. Wynik to 1, mówią jedni. Drudzy zaś krzyczą 9. Szatańskie wyniki. Podziały przebiegają nawet wśród rodzin i w poprzek świątecznego stołu. Janusz śmiertelnie pokłócił się z Romanem. Grażyna rzuciła się z pazurami na Jadźkę. Rodzina wsiadła w Golfa i nie dokończywszy jajka, pełna urazy wróciła do Wypizdowa Dolnego.

Janusz szarpie wąsa. Grażyna obgryza tipsy, które tuż przed świętami zrobiła jej manikurzystka za całe 60 złociszy. Dzieci przestraszone poszły na podwórko lepić wiosennego bałwana, a tymczasem nad zgodą narodową unosi się topór podstępnego działania matematycznego. Trucizna niezgody zatruła święta suwerena. Nic tylko Schetyna musiał to puścić do internetów.

Szatańskie wyniki

Piwo na stole powoli traci gaz. Szwagier gdzieś tam w Golfie jedzie wśród łąk i pól. W internetach wszyscy się kłócą i nikt nie wie, jaki powinien być wynik. Ktoś tam na Niezależnej PL rzucił pomysł, by zapytać Prezesa, w Radio Maryja wierna słuchaczka pyta o wynik Ojca Tadeusza. Naród zagubiony i skłócony. Takie nieszczęście.

A tymczasem sprawa jest prosta. Wyobraź sobie suwerenie, że sześciu żołnierzy wyklętych przytargało do obozu w lesie 2 torby, a w każdej jest jeden granat obronny i dwa zaczepne. Jeśli teraz będą chcieli obdzielić się tymi granatami, jak wielkanocnymi pisankami, to ile granatów na łebka przypadnie? No? Dziewięć? Tego to nawet Morawiecki nie załatwi. Jeden granat na każdego żołnierza przypadnie. Jeden.

4.3/5 - (7 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

3 Komentarze

  1. „A tymczasem sprawa jest prosta. Wyobraź sobie suwerenie, że sześciu żołnierzy wyklętych przytargało do obozu w lesie 2 torby, a w każdej jest jeden granat obronny i dwa zaczepne. Jeśli teraz będą chcieli obdzielić się tymi granatami, jak wielkanocnymi pisankami, to ile granatów na łebka przypadnie? No? Dziewięć? Tego to nawet Morawiecki nie załatwi. Jeden granat na każdego żołnierza przypadnie. Jeden.”

    Działanie o którym mówicie to 2(2+1):6, wtedy wyjdzie 1.

Komentowanie jest wyłączone.