Time-out Zjednoczonej Prawicy ?

REKLAMA

Przeczytałem dzisiaj bardzo niepokojącą informację. Otóż istnieje podobno możliwość, że realizujący wielkie dzieło naprawy Rzeczypospolitej Rząd Zjednoczonej Prawicy straci sejmową większość. Z wielkim bólem w sercu, Prawo i Sprawiedliwość  opuszcza bowiem obrażony o tzw. ”Piątkę Kaczyńskiego” Poseł Lech Kołakowski. Ponieważ nie będzie on jedynym, który opuści biało – czerwoną Drużynę, powstać ma jakieś liczące kilka osób koło, nad którego nazwą,  jak oznajmił pan poseł, trwają jeszcze dyskusje.

Moim zdaniem wszystkich tych zdrajców powinno się obligatoryjnie pozbawiać mandatów poselskich. Już Pan Radosław Fogiel wyjaśniał, że gdyby wyborcy w/w faryzeuszów chcieli, aby głosowali oni tak jak opozycja, to w wyborach nie zagłosowaliby na nich, a na któregoś z kandydatów opozycji. Oczywista oczywistość. Na ich miejsce zaś można by wprowadzić do Sejmu ludzi, dla których dobro naszej Ojczyzny jest wartością absolutnie nadrzędną.

Do Rządu, np. jako ekspert ds. przeciwdziałania Covid – 19 mógłby wejść Pan Sławomir Arkadiusz Świerżyński. Jego zadaniem byłoby zapewnienie na oddziałach covidowych klimatu artystycznego. Dużo łagodniej koronawirusa przechodzą bowiem pacjenci, których lekarze nie podłączają pod respiratory, ale ci którym ze szpitalnego głośnika puszczają utwór:  ”majteczki w kropeczki ło ho ho ho ho, niebieskie wstążeczki ło ho ho ho, bielutki staniczek ło ho ho ho, maleńki guziczek ło ho ho ho”. I żadnego Kazika i jego Kultu ! Zresztą jest w ogóle ktoś, kto by chciał jego płyty kupować?

Odpieprzcie się też lewaki od wiceministra finansów ! Hotelarze, restauratorzy i wszyscy szemrani przedsiębiorcy, którzy tak jęczycie i biadolicie o pomoc, pogódźcie się wreszcie z faktami. Jeśli nie jesteście w stanie w takich warunkach prowadzić swojej działalności, to najwidoczniej się do tego po prostu nie nadajecie. Zamiast zrzędzić posłuchajcie rad Pana Piotra Patkowskiego. Możecie się przecież przebranżowić i pozakładać np. zespoły Disco Polo. Stworzycie, jak choćby wspomniany wcześniej Bayer Full kilka wspaniałych hitów, dostaniecie od Państwa sporą kasę, a przy okazji zrobicie coś pożytecznego i pomożecie pacjentom łagodniej przejść przez Covid – 19.

Antypolskie telewizje i serwisy internetowe przebąkiwały nie tak dawno, że stanowisko ministra obrony narodowej może stracić Pan Mariusz Błaszczak. Gdyby rzeczywiście tak się stało, to godnym jego następcą mógłby zostać legendarny polski pięściarz, wybitny amerykanista i człowiek, który kilkanaście dni temu w pojedynkę zapobiegł krwawej masakrze na Jasnej Górze, Pan Marcin Najman. Dodatkowym jego atutem powinna być bliska znajomość z Andrzejem Gołotą, który to z kolei świetnie zna Donalda Trumpa. Wbrew temu co piszą lewackie media, zdecydowanego zwycięzcę wyborów prezydenckich w United States of America. Ponadto Marcina Najmana można by wysłać za naszą zachodnia granicę, z tajną misją odbicia z rąk niemieckich naszych lekarzy specjalistów, którzy zostali pojmani i są tam zdaniem Posłanki Joanny Lichockiej przetrzymywani siłą. Przy okazji mógłby też sprawdzić, czy to aby nie Niemców miał na myśli Pan Michał Wójcik, który w trakcie konferencji Zbigniewa Ziobro i jego wicesprawiedliwych mówił o tym, że praworządności usiłują nas uczyć kraje, w których dzieci można w biały dzień kupować na targowiskach.

A lewackie małe glizdy i szuje zapewne już zacierają swoje łapska na myśl o upadku Rządu Zjednoczonej Prawicy. Nie dajmy się jednak podpuścić i nie traćmy nadziei wszyscy posiadający biało – czerwone serca. Dobra zmiana trwa i trwać będzie jeszcze wiele lat! Tak nam dopomóż Bóg.

 

zdjęcie: wydarzenia.interia.pl / MAREK MALISZEWSKI/REPORTER /Reporter

5/5 - (1 vote)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

  1. Dlatego wierzę w DYKTATURĘ KATOPROLETARIATU bolszewickiej partii PiS i w stalinowskie rozwiązania jej naczalstwa. Żadne protesty i sankcje nie są i nie będą w stanie obalić kaczyzmu. I w razie czego kaczyści posuną się do pozasądowych represji i terroru.

Komentowanie jest wyłączone.