Z życia partii, czyli Fleter na weekend

REKLAMA

Polacy kochają Jarosława Kaczyńskiego

Polacy kochają Jarosława Kaczyńskiego

No nie wiedzie się rządowi na wstępie nowego roku. Gorszy sort wsparł WOŚP i pewnikiem padnie rekord, a teraz po prostu nóż wbity w plecy. Ten ch** dęty Orban wyślizgał Jarka jak dzidziusia. Byli doklepani, gadali, co prawda Jarek zna tylko kilka słów po węgiersku z etykiety na musztardzie, ale wydawało się, że wszystko dopięte jest na ostatni guzik. A tu taka przykrość i Jarek znowu został w samych gaciach na śniegu i to przez kogo??? Moi drodzy przez bratanka!!! Co oczywiście nadaje temu traumatyczności, dramaturgii oraz utraty wiary w człowieka. Orban za plecami naszego przywódcy wypierdolił taki numer. Dogadał się za judaszowe srebrniki z Brukseli i uwaga… będzie importował do siebie uchodźców. A Jarkowi gadał, że nie ma takiej możliwości. Oczywiście sprawa wyglądałaby zgoła inaczej gdyby „redukcja” etatów nie objęła Waszczykowskiego który by sprawę zblatował w Budapeszcie przy flaszce siwuchy, no ale został wyjebany z pokładu i uczy teraz gdzieś geografii pod Sieradzem. Alkohol przy negocjacjach jest kluczowy!!! A Jarek nietrunkowy. Raz gdzieś na urodzinach zjadł cukierka z alkoholem, bodajże „Kukułkę” albo nawet bezalkoholego „Zozola” to przez dwa tygodnie rzygał jak Alik po borygo, a osiem tygodni trzeźwiał.

Ile kosztują wczasy Kempy w Jordanii??? Poleciała rządowym szybowcem wręczyć dzieciom dwa plecaki i komplet kredek świecowych. Mogła jeszcze podarować odblaski w ramach programu „Bądź widoczny na drodze”. Takie ułatwienie dla snajperów, skoro PiS tak nienawidzi uchodźców. Czy te pojebusy nie potrafią liczyć? Przecież za ten hajs można by wyleczyć mnóstwo sierot, które ucierpiały w wyniku działań wojennych w Syrii.

Chazan hasa

Słyszeliście jakiego kompona pier***ął Chazan??? Otóż według Bogusia taksówkarz, który wiezie kobietę na zabieg aborcji też powinien być skazany. Idźmy zatem dalej i niech w pasiaki pierdzą, producent taksometru, pokrowców oraz auta. Chazan ty prostaku i hipokryto, pamiętasz jak skrobałeś za hajs?!

Dziewuchy czy Wy wiecie że antykoncepcja może doprowadzić do zgonu?! Tak twierdzi Marta Kaczyńska która podobno w nowej ramówce TVP poprowadzi teleturniej „Kto mnie zapłodnił?” Ciekawe czy będą koła ratunkowe. Pytanie do publiczności, telefon do sąsiada 😛

Terlikowski w formie. Nie wiem co on żłopie, ale produkt ma jebnięcie. Orzekł co następuje „Jeżeli bóg da dziecko to i da na dziecko”. Fleter w swojej głupocie był przekonany, że 500 plus jest z budżetu.

Prawicowa kandydatka lewicy w ostatnim castingu na etat prezydenta, Madzia napisała książkę, która wzbudzała kontrowersje zanim została napisana. Już serwis Youtube zablokował kanał Madzi, na którym miała wrzucić materiał z wieczoru autorskiego. Widziałem sporo takich wieczorów na Redtube, skądinąd bardzo ciekawych, więc może to jest jakieś rozwiązanie 😛

A teraz spróbujcie sobie wyobrazić, że kiedyś Rysiek Czarnecki był najszybszym plemnikiem 😛

5/5 - (6 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.