Z życia partii rządzącej (4)

REKLAMA

Pan premier Beata Szydło ruszyła mandolinę i stawiła się w niebieskiej TV u Rymanowskiego w programie „Jeden na jeden”. Odziana w czerwień z gold broszką w klapie. Uśmiech tak kurwa perlisty jakby syn Tymek wydał swoje kazania na CD i osiągnął status platyny w kwadrans. Baddy Rymanowski tylko czekał aż będzie mógł panu premierowi banana z fejsa usunąć i od razu się rzucił z mleczakami na tętnicę. Ale nie z Beatą takie numery, bo w końcu Pendolino się zatrzymuje w Brzeszczach a nie do chuja miłego w jakimś zapyziałym Bielsku Białej. Rymek chciał ogarnąć jak wygląda w pussy…pardonsik w PiS-ie okienko transferowe i kto zaliczy trójbój pracowniczy „noga-dupa-brama”. Pan premier przyznała, że podjęła już decyzję o rekonstrukcji rządu która ma nastąpić w ciągu kilkunastu dni, ale szczegółów niestety zdradzić nie mogła gdyż jeszcze nie zostały nadesłane z Żoliborza.

Ale ta poczta się opierdala mimo tego, że listonosz zarabia więcej od lekarza rezydenta. Ci ostatni to są uzależnieni od kawki latte z czekoladową kruszonką. Tak twierdzi Madzia Ogórek, była twarz lewicy a obecnie ojca dyrektora. Ale nie zmieniajmy tematu. Podobno wyniki rekonstrukcji rządu można obstawić u bukmacherów. Najmniej można trafić obstalowując, że na zbity ryj wyleci Witek Waszczykowski. Z tego co pamiętam to w grę wchodzi nawet dopłata dla bukmachera. Witek jak pierdolnie pismo do swojego odpowiednika w Paryżu to im tam pleśń z sera spierdala, taką mają zagwozdkę. Ale ostatnio się wzięli na sposób i pakują do koperty kilka ulotek BricoMarche i próbki szamponów L’Oreal i gwintują priorytetowo do Witka, który się cieszy jak powodzianie z darów.

Drugi w rankingu do odpalenia jest Kostek Radziwiłł, bonzo największego zakładu pogrzebowego w kraju. Ostatnio ma troszeczkę ciśnienie podniesione przez tych konowałów rezydentów którzy się uparli, że będą kosili hajs w służbie zdrowia, a nie w Lądku na zmywaku. Zaordynowali na bezczela akcję „Dzień bez lekarza”. Automatycznie przypomina mi to Antoniego Macierewicza który w tej akcji bierze udział od dawna z tym, że jako podopieczny. Antoniemu w rankingu nie uszykowano nawet miejsca gdyż on ma plan długofalowy i ofertę dla kraju.

Podobno za 10 lat nikt nam ku*** nie podskoczy. Choć teraz łomot byśmy wyłapali od grupy Muchomorków z przedszkola im. Kubusia Puchatka w Skierniewicach. Ale jak Antek kupi drona w salonie Play (6 stów i ładny bo żółty jak dowód osobisty ministra) to już będziemy wiedzieć z wyprzedzeniem jak tam Władimir na Kremlu wierzga nerwowo z bezsilności wobec mocarstwa PL. Prezydent Adrian na razie się tam pręży przed prezesem i udaje samodzielnego. Podobno w pamiętniku napisał sto razy „nie lubię Jarka”.

4.8/5 - (10 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.