Poparcie dla PiS spada

REKLAMA

sondaz
Kolejny sondaż pokazuje, że aktywność prezesa Kaczyńskiego powoli zaczyna skutkować efektami znanymi już z poprzednich wyborów. Gdybyż tylko jeszcze wiceprezes Antoni dał głos, to mielibyśmy spadek o kolejnych przynajmniej 5%.
Niedobra wiadomość – ugrupowanie Kukiza znów wskoczyło wyżej niż próg wyborczy. Szczęście w tym nieszczęściu, że nawet z Kukizem prezes nie będzie miał 50%.
Projekt Ogórek 2.0 Zjednoczonej Lewicy pokazał, że zrozpaczony lewicowiec Nowackiej się chwyta i ZL zanotowała 10% poparcia. Stale lekko wzrasta Nowoczesna.PL Ryszarda Petru i to nie jest zła wiadomość. PSL nadal powyżej progu wyborczego i to jest zła wiadomość.

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

3 Komentarze

  1. Brakuje mi jeszcze Partii Razem. A na spadki PiS nie liczyłbym za bardzo. Posłuchałem sobie moich znajomych i oni gremialnie mają zamiar na pis głosować. PO dostała głowie za takie pomysły jak bank godzin pracy (moim zdaniem chory pomysł). Może warto zostawić pis u steru (jeśli nie będą mieli większości konstytucyjnej) i niech popierający sami się przekonają, z kim mają do czynienia, przynajmniej jeśli nie pamiętają ich poprzednich rządów.

    • Niestety wyborcy lewicowi nie mają za bardzo na kogo głosować. Partia Razem jest wciąż pod kreską. Wiele osób uważa, ze wygrana PiS jest już całkowicie pewna, więc być może walka dziś toczy się tylko o to, by partia prezesa nie miała swobody rządzenia?

  2. Może warto wobec tego przypominać o niej (Razem) to w końcu będzie nad kreską. Ja w tych wyborach olewam głosowanie na mniejsze zło. Teraz mogę zagłosować zgodnie ze swoimi przekonaniami. To cieszy.

Komentowanie jest wyłączone.