Duda PodPiSuje

REKLAMA

Niezbyt głośno, by nie zakłócić, jakże miłych i podnoszących na duchu, Światowych Dni Młodzieży, opozycja zauważyła, że pełnomocnik Jarosława Kaczyńskiego wybrany na stanowisko prezydenta kraju, inaczej mówiąc pobożny i wykształcony w Krakowie Andrzej Duda p pseudonim Budyń – podpisał kolejną pisowską ustawę, której zadaniem jest wyeliminować Trybunał Konstytucyjny.
Niektórzy komentatorzy po raz kolejny byli niemile zaskoczeni. Równie dobrze można być niemile zaskoczonym faktem, że w czasie deszczu pada nam na głowę i tym, że w zimie czasem jest zimno. Wygląda na to, że sporą część obywateli czeka jeszcze cztery lata niemiłych zaskoczeń, bo poddany Kaczyńskiego będzie siedział na stołku co najmniej do końca kadencji.
Oczywiście można napisać długi tekst, który dokładnie uzasadni i punkt po punkcie wykaże, że Duda podpisał niekonstytucyjną ustawę, i jeśli ma więcej rozumu niż rozwielitka, to musiał o tym wiedzieć. Można na kilku stronach udowadniać również punkt po punkcie niekonstytucyjność tej ustawy, ale po co? Przecież parlamentarzyści PiS doskonale o tym wiedzą, a dowodem jest wystawiony opozycji środkowy palec na poniższym zdjęciu.
wolnosc-slowa-pis1
Duduś i tak podpisze, co mu Pan Prezes każe. Nawet wszystkie kawałki rolki papieru toaletowego.
podpisuje

5/5 - (1 vote)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.