Gebelsjada

REKLAMA

Kłamstwo ma krótkie nogi, mówi ludowe przysłowie. Dziś to Kaczyński ma krótkie nogi. Obecność Kaczelnika państwa zakończyła się w nocy jego upiornym rechotem, gdy wyjeżdżał z sejmu. Dziś przerażony nie ma odwagi pokazać się mediom, które usiłował zakneblować.
Wysłał swoich opryczników, by usprawiedliwiali kryminalne działania władzy. Pisowska telewizja nie bez przyczyny powszechnie zwana Kurwizją, co do joty wypełnia polecenia Jacka Kurskiego, komisarza ludowego, który jest w mediach z rozkazu Kaczyńskiego. Destabilizacja państwa krzyczy czerwony napis w TVP Info. Minister Błaszczak usiłuje wmówić ludziom, że wczoraj opozycja chciała nielegalnie przejąć władzę. Ściągnął przed sejm ogromne oddziały policji, wprowadził policję do sejmu. Pomimo tak jaskrawego łamania zasad demokracji Kaczyński i tak Piłsudskim nie zostanie. Ani jego kot kasztanką marszałka.
Politycy PiS bezczelnie lansują tezę, ze przyczyną demonstracji nie jest próba wyrzucenia mediów z sejmu, ale tzw. ustawa dezubekizacyjna. Liczą, że uparte powtarzanie kłamstw zamieni je w prawdę. Nie w tej bajce. W tej bajce najwyżej wyrosną im świńskie ogony. Wierni naśladowcy Goebbelsa dwoją się i troją w telewizji i mediach pisowskich, trolle Szefernakera nie próżnują, chyba była dziś podwyżka stawki za post. A ta paskudna rzeczywistość jakoś nie chce się zmienić, by zadowolić batiuszkę Kaczyńskiego. Taki dobry z niego zbawca ojczyzny, ojciec narodu, a tymczasem kolejne tysiące ludzi wychodzą protestować.

5/5 - (2 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.