Dokąd zmierzamy? Paradoksy.

REKLAMA

Młodzi Polacy, urodzeni po odrodzeniu się naszej demokracji, zagłosowali w większości na PIS, który chce tą demokrację zniszczyć. Polska szybko się rozwija, najszybciej w UE, Polacy są coraz bogatsi, a zdecydowana większość z nich jest  niezadowolona z kierunku, w którym zmierza  kraj. Mamy wolność słowa a poziom tak zwanych publikatorów jest coraz niższy. Kraj szybko się laicyzuje a wpływy lewicy maleją. W kampanii wyborczej największy sukces odniósł twórca teatru kukiełek oraz niedorobiony muzyk, którego programem jest zrobienie generalnej rozpierduchy. Z ust polityków nie znika słowo Solidarność a poziom nieufności między nimi osiągnął dno. Wielkim sukcesem Polski było bezkrwawe, pierwsze w świecie, obalenie systemu komunistycznego a równocześnie wzmaga się krytyka okrągłego stołu. Naród wielbi Jezusa i Matkę Bożą, a równocześnie powszechnymi epitetami są „Ty Żydzie, ty Żydówo”, ……………………………

Czy znacie ciekawszy kraj i bardziej pokręcony naród?

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

3 Komentarze

  1. jako jedyny komentarz umieszczę coś, co usłyszałem od mojej już śp. Mamy. otóż szła ona sobie przejściem podziemny koło UW na Krakowskim Przedmieściu i nagle mija ją dwóch młodzieńców, przy czym jeden z nich rzuca hasło: „a wszystko to przez tego gudłaja, który dał się ukrzyżować.”

  2. Jedno z perskich porzekadeł mówi: „Piekło to miejsce ze skorpionami tak okropnymi i jadowitymi, że możesz nie mieć innego wyjścia, jak schronić się razem z wężami”. Nigdy więc nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. PIS dopiero się rozkręca i można mieć obawy, że jutro będzie znacznie „ciekawsze”, niż nam się śniło. Dokąd więc zmierzamy? Dokąd zaprowadzi nas Kaczor, głupio się przy tym uśmiechając? Na ile tak naprawdę durna jest większość naszego narodu i będzie się godzić na utratę twarzy przed Europą za głupie 500 złotych na drugie i kolejne dziecko?

Komentowanie jest wyłączone.