Pytania do wyborców A. Dudy.

REKLAMA

Janusz Majcherek postawił szereg pytań do wyborców A. Dudy. Pytań bardzo celnych, zasługujących więc na ich powtórzenie na naszym portalu. Oto one:

 • Czy jesteście zadowoleni ze swojej decyzji?
 • Czy podoba się wam tryb, w jakim Prezydent ułaskawił M. Kamińskiego i jego współpracowników?
 • Czy zgadzacie się z „waszym” prezydentem gdy mówi, że wnioski Komisji Millera dotyczące katastrofy smoleńskiej to tylko hipotezy, a „ekspertom” komisji Macierewicza należy się uznanie?
 • Czy jesteście zadowoleni z faktu, że prezydent stanął na czele akcji prowadzącej do ubezwłasnowolnienia TK?
 • Czy jesteście zadowoleni z faktu, że prezydent Duda podlega de facto J. Kaczyńskiemu i wykonuje jego polecenia?
 • Czy podobają się wam pompatyczno – lizusowskie frazy z listu skierowanego przez prezydenta do T. Rydzyka oraz wiernopoddańcze hołdy kierowane oficjalnie do J. Kaczyńskiego?
 • Czy podobają się wam usiłowania kancelarii prezydenta zrobienia z B. Komorowskiego, jego poprzednika, złodzieja i malwersanta?
 • Czy  …………………..
 • Andrzej  Duda wygrał wybory prezydenckie niewielką ilością głosów. Wygrał te wybory między innymi dzięki zmasowanemu atakowi prowadzonemu przez PIS w koalicji z Rydzykiem, znaczną częścią duchowieństwa i związkami zawodowymi. Wygrał przy ambiwalentnej postawie PO i szaleńczych atakach, prowadzonych przeciwko Komorowskiemu w internecie.  Czy trzeba przypominać te bluzgi i wyzwiska typu Bredzisław Komoruski, prezydent wybrany przez nieporozumienie, itd?  A. Duda został wybrany nie tylko głosami zwolenników PIS – u. Potrzebna była do jego wygranej również znaczna ilość głosów od wyborców tak zwanego środka, którym Komorowski po prostu się znudził. Pytania redaktora Majcherka kierowane są przede wszystkim do tych wyborców. W podsumowaniu sprowadzają się do jednego – jak się dzisiaj czujecie i czy nie macie aby wyrzutów sumienia?
5/5 - (1 vote)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

3 Komentarze

 1. następne pytania redaktor Majcherek będzie mógł zadawać oficerowi prowadzącemu śledztwo. w małym pokoiku i bez kamer, jak nam wcześniej dał znać FB.

 2. Wyborcy Dudy i PiSu na razie są zadowoleni. Niedawno rozmawiałem z przypadkowym człowiekiem (klientem w sklepie), rozmowa się zaczęła od drobiazgu, ale pan zaraz się ujawnił jako zwolennik PiS.
  Jest przekonany, że dobrze będzie, bo PiS dowali podatek bankom i supermarketom. Gdy powiedziałem, że za to zapłacimy wszyscy, bo wzrosną ceny i opłaty bankowe, powiedział, że kłamię, bo rząd na to nie pozwoli. Jako emeryt liczy na podwyżkę i w przyszłości na darmowe leki (sam na oko koło 70). Oczywiście darmowych leków się nie doczeka, bo zapewne ma za wysokie świadczenia. Żadnych podwyżek emerytur nie będzie. Waloryzacja przy zerowej inflacji nie będzie duża – łatwo się domyślić, ale on w to nie wierzył.
  O stosunek do takich „zdrajców” jak ja, nie pytałem. 😉

 3. 1. Jak każdy durny jestem zawsze zadowolony z wszystkich swoich decyzji.
  2. Bardzo mi się podobało! Uważam, że prezydent powinien ułaskawiać jeszcze przed złożeniem wniosku w prokuraturze, nie mówiąc o zapadnięciu wyroku.
  3. Bóg jedyny wie jak było naprawdę, więc wnioski Komisji to tylko hipotezy. Ekspertom Maciarewicza należy się uznanie za pogodę ducha i lekkość w formułowaniu wniosków.
  4. Jeżeli władza ustawodawcza i wykonawcza są ubezwłasnowolnione, a nawet prezydent, to po co jakieś niezależne sądy i trybunały!
  5. Jeśli nawet przybył nocą to czemu od razu lega czy pod lega pod Kaczyńskim? Zresztą były precedensy. Jeden z poprzednich prezydentów publicznie przyznał, że wykonał tylko zadanie i dostał za to oklaski, mało! dostał się do nieba, a ciałem na Wawel. Inny został prezydentem, bo to Prezes zaproponował – wasz prezydent, nasz rząd (tak jest i teraz). Jeszcze inny został doprowadzony do Belwederu dzięki dobrej współpracy z Kaczyńskimi (choć potem w głowie mu się przewróciło i pozbył się ich). Tylko jeden został prezydentem przez przypadek, ale tylko na jedną kadencję.
  6. Skoro jeszcze cały naród nie docenia Ojca Dyrektora i Zbawiciela Narodu (JPZ), to któż jak nie prezydent powinien to zrobić. To wizjonerstwo, nie lizusostwo.
  7.To nie usiłowania, tylko skuteczna praktyka wprowadzenia nowego ceremoniału pożegnalnego ustępującego prezydenta. Ceremoniał ten trzeba zachować i rozwijać. Może by tak szczyptę pedofilii, najlepiej nekrofilii wawelskiej.
  8. No! Jakie jeszcze CZY! Kreml nie ma z tym nic wspólnego!

Komentowanie jest wyłączone.