Wielki Pasożyt

REKLAMA

Wielki Pasożyt

Gdy tydzień temu Wielki Pasożyt wniósł swój kuper do warszawskiego sądu, prezes tego sądu zamknęła część gmachu, by uchronić kurdupla od ciekawskiego chamstwa. W tym samym dniu, w tym samym sądzie składał zeznania Donald Tusk. Oczywiście potraktowano go jak zwykłego człowieka i ta część gmachu działała normalnie.

W Legnicy jacyś złośliwcy, obecnie poszukiwani przez służby, postawili na cokole po zlikwidowanym pomniku kaczkę. Gdyby postawili misia, szczura czy innego stworka, nikomu do łba by nie przyszło, by ich za to ścigać. Postawili jednak kaczkę, drwiąc z Najjaśniejszego, a to wszak zbrodnia.
Jeśli ktoś zastanawia się, jakim cudem zbudowano w latach 50 kult Stalina, to dziś ma odpowiedź.

Tak dzieje się w Polsce, rodzi się kult jednostki.

Potrzebna jest do tego horda zidiociałych wasali, wyniesiona przez wodza ponad pospólstwo. Przekupiona urzędami, których w innej sytuacji nigdy by nie zdobyła. Właśnie tacy ludzie, jak ta prezes sądu czy policmajster z Legnicy, zeszmacą się do cna, by poddani klękali na widok führera. Kto tego nie zrobi, ma być ścigany z mocy prawa.

Czy niewolnik kocha swego Pana? Bzdet. Oni wiedzą, że ich los zależy od losu wodza. I jeśli wódz stoczy się do rynsztoka, oni stoczą się razem z nim. Wie o tym pisowska prezes sądu i legnicki policmajster. Dlatego dziś robią z siebie ścierki. Dodajmy do tego propagandową Kurwizję, która z entuzjazmem łże, że wódz wielkim Polakiem jest i tak wspólnym wysiłkiem gnid wszelakich rośnie gmach kultu jednostki.

Co na to wódz? On aprobuje milcząco. Ludzie wielcy nie reagują wszak na pochwały i wyrazy uwielbienia. Odbierają je jako oczywistą oczywistość. Niemożliwe staje się możliwym. Wielki Pasożyt może bezkarnie gardzić elementem animalnym, a tablica z wizerunkiem brata wisieć obok tablicy polskiego papieża. I to żadna aberracja, że w Starachowicach lokalne dupowłazy nadali ulicy imię mamusi Wielmożnego. I tylko patrzeć, jak na obrazie Matejki twarz Zygmunta Starego zastąpi facjata Jarosława przyjmującego hołd pruski.

4.9/5 - (11 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.