Hipokryzja

REKLAMA

Hipokryzja

Niejaki Łukasz Szumilas z Buska Zdroju stał się sławny.Prawdę mówiąc, sława to raczej niechciana i ów pan nie będzie zadowolony. Nie są też zadowoleni politycy PiS i przystawek. Ów pan zaatakował policjanta przy użyciu noża, a za sprawą mediów społecznościowych i kręconych smartfonami filmów wieść poszła w świat błyskawicznie. Ta sytuacja pokazuje jak ogromna jest hipokryzja PiS.


W internecie nic nie ginie i pomimo zabiegów partii rządzącej internauci szybciej od polityków PiS znaleźli wspólne fotki Szumilasa z politykami z pierwszych stron mediów. Znaleziono też film, na którym minister Emilewicz namawiała do głosowania na Szumilasa w wyborach samorządowych. Są zdjęcia z panią Szydło w autobusie. Z trasy wyborczej oczywiście.


Jest także film samego Szumilasa, który tworzy alternatywną wizję historii Polski. Mówi o tym, że Rosja może być potencjalnym sojusznikiem Polski. Sam film z interwencji policyjnej też jest szokujący. Jak wyjaśniają to politycy PiS? Po putinowsku. Brakuje tylko stwierdzenia, że to wcale nie jest nasz radny i takich radnych to sobie można kupić w każdym sklepie z radnymi… Jeśli czekacie, że ktoś się uderzy w pierś i przyzna się do błędu, to bezskutecznie. Jednak warto pamiętać o tym przypadku, bo w szeregach PiS jest wielu zwolenników silnej dyktatorskiej władzy, zwolenników Rosji, narodowców i nacjonalistów. Partia Kaczyńskiego kokietuje to środowisko od lat. Wybierając PiS wybieramy eurosceptyków. Wybieramy polityków prorosyjskich, choć oficjalnie mówią inaczej. Wybieramy nacjonalistów i antysemitów. Wrogów demokracji. Zwolenników dyktatury. Warto to uświadamiać zwolennikom tej partii.

5/5 - (8 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.