Pełno prezentów pod choinką

REKLAMA

Pełno prezentów pod choinką

Grudzień przybył jak Mikołaj. Z workiem pełnym prezentów od rządu dla obywateli. Największym chyba jest ogromne pudło z podwyżką cen gazu. Zapłacimy około 9 zł miesięcznie więcej. A jak grzejemy gazem też wodę do kąpieli, to będzie 56 zł. Ci, którzy mają kaprys ogrzewania gazem, doliczyć muszą 174 złote na miesiąc. Podwyżka bowiem jest imponująca. Pełno prezentów pod choinką.

54%

To wielkie osiągnięcie rządu, które podarował nam na następny rok. Elfy szepczą, że to jeszcze nie koniec. Podwyżka ta przełoży się bowiem na ceny produktów i usług. A na dodatek prąd zdrożeje o 24%. To troszkę mniejsze pudło, ale i tak ogromne. Cieszycie się? Zobaczycie jakie piękne duże rachunki zapłacicie w przyszłym roku. Rząd wam to zapewnił.

Pełno prezentów pod choinką

A to jeszcze nie wszystko, bo przecież jest pełno prezentów pod choinką. Są tam podwyższone ceny za ogrzewanie mieszkań, za żywność, benzynę, wodę i czynsze. A od następnego roku zmierzycie się też (większość z was) z podwyżkami podatków. Jarosław Kaczyński was kocha i to on zadbał, żeby Mateusz Morawiecki walczyło wasze dobre życie.

A to nadal nie wszystko. Wczoraj władza zadbała też o to, żeby nikt wam nie mącił w głowach i żebyście się mogli skupić na wspaniałym przekazie medialnym Telewizji Narodowej Jacka Kurskiego. Już wczoraj podano, jakie gwiazdy wystąpią na waszym Sylwestrze Marzeń. Aby wam nic nie przeszkadzało w kontemplowaniu sukcesów rządu, w niedługim czasie zniknie ten zapluty karzeł reakcji, czyli TVN.

A przysłowiową wisienką na torcie jest oczywiście dzielna walka władzy z pandemią. Dzięki wielkim wysiłkom władzy wciąż mieścimy się w pierwszej trójce zachorowań na świecie, a wskaźnik śmiertelności (fatality rate) wynosi 2,3%. Emeryci i renciści popierajcie partię czynem, umierajcie przed terminem.

5/5 - (7 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.