Polska dla wszystkich

REKLAMA

Polska jest dla wszystkich

Zbigniew Ziobro po raz kolejny udowodnił, po co był mu potrzebny zamach na sądownictwo. Złożył mianowicie skargę nadzwyczajną do Sądu Najwyższego. Chce, by ulicami Warszawy mógł przejść nazistowski tzw. Marsz Niepodległości. Wcześniej sądy – rejonowy i apelacyjny – zabroniły narodowcom maszerować po stolicy i wrzeszczeć o wyższości pisowskiej rasy.

Sędziowie w zasadzie nie muszą się nawet zbierać – wyrok SN wydaje się dość oczywisty. „Zreformowany” Sąd Najwyższy pozwoli narodowcom biegać po Warszawie, rozwalać sklepy, podpalać mieszkania i bić bezbronne kobiety, które staną na ich drodze. W tym dniu z przerażeniem po raz kolejny dowiemy się, że Polska jest ich, a jak się komuś nie podoba, to wypad.

A Polska jest dla wszystkich! Nieważne czy ktoś jest mądry czy głupi. Stary czy młody. Czy popiera PiS czy nie popiera. Czy to Niemiec, Polak, Syryjczyk, czy Żyd. Jeśli ktoś jest stąd, jeśli ktoś jest tutejszy albo nawet, jeśli ktoś tu przyjechał i chce tu być, to Polska jest właśnie dla niego.
I nikt nie ma prawa sadzić komuś dyrdymałów, że nie może w niej żyć. Bo to tak, jakby ktoś komuś zabronił oddychać. Dlatego przestańcie pierdolić pisowsko-nazistowskie ćwoki, że komuś czegoś nie wolno. Jedyne czego nie wolno, to zabraniać drugiemu tego, czego sami chcielibyście mieć pod dostatkiem. Polska jest jak powietrze, jak woda i jak słońce. Dla wszystkich.

5/5 - (6 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.