San Escobar

REKLAMA

Minister Waszczykowski, tak ten od słynnego niegdyś okrzyku: NIE ZABIJAJCIE NAS!, jest jedną wielką chodzącą gafą. Kiedyś wydawało się, że PiS nie może znaleźć gorszego ministra na stanowisko zajmujące się dyplomację niż Anna „Pularda” Fotyga. Myliliśmy się! PiS wszystko może i znalazł jeszcze większego idiotę.
Po słynnej wypowiedzi, w której towarzysz minister zadeklarował spotkanie ze swoim odpowiednikiem kraju San Escobar, ruszyła fala kpin. Ktoś założył profil San Escobar na Twitterze i Facebooku, są śmieszne obrazki i memy.

Pojawiła się strona linii lotniczych i San Escobar w Wikipedii, zmyślona pogoda, i pisarz noblista z tego kraju, patron – czyli Święty Escobar i godło kraju, jest tego sporo i można stracić cały dzień na oglądanie żartów z wpadek przygłupa, którego Kaczyński zrobił ministrem. My wybraliśmy 10 przykładów dla tych, którzy nie mają tyle czasu. 🙂

5/5 - (3 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

6 Komentarze

 1. Krótko: lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać co do tego wątpliwości. Fotyga w odróżnieniu od Waszczykowskiego nie rwała się do uświadamiania innym własnej niekompetencji.

 2. San Escobar jak wulkan gorące. O, la! E, ja!
  Palm wachlarze rozkłada do słońca,
  Słońce do niej uśmiecha się.
  Wiatr melodię wygrywa na pnączach,
  Hen, na morze rybakom śle.
  Oceanu gładka toń,
  Ptaków śpiew, kwiatów woń,
  To ojczyzna ma – San Escobar!

 3. Kiedy się wypełniły dni
  I przyszło krzyknąć 'nara’
  Prosto do nieba czwórkami szli
  Żołnierze z Escobara

Komentowanie jest wyłączone.