A tutaj strajk

REKLAMA

A tutaj strajk

Belfry robią Beacie pod górkę. Ona już jedną nogą w Brukseli, konto dewizowe założone, a tutaj strajk. Dzieci zadowolone z ferii dodatkowych, bo ciepło. Brocha jest negocjatorem twardym i do batalii przystępowała kilkukrotnie, za każdym razem w innej garsonce i z identyczną fryzurą. Oczywiście nauczyciele byli podpuszczani przez Tuska, Putina i na pewno spadkobierców Fidela Castro. Propozycje wyjazdu na szparagi, budowę, czy do opieki nad seniorami nie przypadły gronu pedagogicznemu do gustu. Naturalnie nie wszystkim, bo Solidarność wysłała na negocjacje Ryśka Proksę z wiadrem wazeliny i porozumienie było gotowe. Co prawda potem trzeba było przewodniczącego Ryszarda szorować przy pomocy myjki ciśnieniowej Kärcher, ale to koszt jedynie 120 złotych za dwie godziny. To i tak mniej niż Kuchciński becaluje w burdelu. Zresztą jeżeli związkowców stać na szlafrok dla Kacperka, to nie mówmy o drobnych.

Maliniakowa miała urodziny. Adrian stanął na wysokości zadania i poleciał do cukierni. Tort przecudny, kolorowy. Na nim figurki, Agaty i Maliniaka. Oczywiście z tej uroczystości powstał wzruszający film. Adrian zapierdala z wypiekiem, Agata się pięknie rumieni, on pcha się z jęzorem. Dobrze, że Wajda tego nie dożył. Tarantino przysłał wieniec. Mogli dołożyć trochę mięsa do środka. Jak para prezydencka była na wystawie kiełbas, golonek i kaszanki to zadziałało na nich jak hiszpańska mucha. Byłoby na co popatrzeć w serwisie Redtube.

Kartofel obiecał 5 stów na każdą krowę i stówkę na świniaka. Google Maps pokazuje duże natężenie ruchu na autostradzie A2 i zator na przejściu granicznym w Świecku. Niemieckie bydło dowiedziało się o najnowszym programie naszczalnika z wiadomości RTL7 i stadnie udaje się do placówek poczty polskiej po wypłaty kieszonkowego. Oczywiście wyborcy pisuaru którzy mają problem z przeczytaniem treści na etykiecie środka do udrażniania rur „Kret” nie są w stanie zrozumieć, że Unia Europejska już dawno ten plan ma rozpisany na lata 2023 wzwyż. Teraz nieletni chcący kupić alkohol, będą prosili krowy przed sklepem o pomoc. Oprócz tego najszybszy plemnik Rajmunda podczas solowego występu w Kadzidle oświecił potencjalnych wyborców, że już na dniach ich życie będzie wyglądało tak jak żywot mieszkańców stolicy. I teraz obywatele zameldowani w Kadzidle wkurwiają wieśniaków z Siarczej Łąki, Tatar oraz Dylewa, bo oni nie będą mieli metra, knajp sushi, biurowca Oriflame czy też toru Formuły 1 ?

4.7/5 - (8 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.