Brutalny atak na dziennikarza TVP

REKLAMA

Lewacka, histeryczna nagonka na Dziennikarzy Telewizji Publicznej przybiera na sile. Dotychczas była to jednak „tylko” agresja słowna. Ci wspaniali, błyskotliwi, rzetelni, dociekliwi, reprezentujący najwyższe standardy dziennikarstwa, mający swoje biało – czerwone serca po prawej stronie i działający wyłącznie w interesie publicznym ludzie, zdążyli się już do tego przyzwyczaić.

Zarzuty formułowane pod adresem Dziennikarzy TVP są rzecz jasna całkowicie bezpodstawne, wręcz absurdalne! Czy ktokolwiek potrafiący myśleć logicznie lub nie posiadający złych w sposób oczywisty intencji, może zarzucić Pani Danusi Holeckiej, Panu Adrianowi Klarenbachowi czy Panu Krzysiowi Ziemcowi brak obiektywizmu ?!  Dlaczego mówienie o tym, że Polska wstała z kolan, Europa wreszcie się z nami liczy, Polakom żyje się coraz dostatniej, sądownictwo działa sprawniej, na drogach jest bezpieczniej, powietrze jest czystsze a słońce świeci jaśniej, nazywane jest obrzydliwą, prorządową propagandą ?! I czy gorliwe dążenie do prawdy, nawet za cenę utraty prestiżu, twarzy, wiarygodności, nie jest przejawem nieprawdopodobnego patriotyzmu i najwyższych standardów etycznych i dziennikarskich ?!

Dziennikarze TVP atakowani są rzecz jasna przez wrogie Polsce i Polakom media, które jeszcze nie zostały poddane procesowi repolonizacji oraz przez wszystkich tych, którzy w związku z działalnością Prawego i Sprawiedliwego Rządu utracili znaczną część swoich wpływów i przywilejów!

Jednak to, co wydarzyło się kilkadziesiąt godzin temu przed Kancelarią Senatu musi sprawić, że stanowczo i zdecydowanie powiemy wreszcie dość temu irracjonalnemu hejtowi !!

Kamerzysta Telewizji Publicznej został zaatakowany i brutalnie pobity przez dyrektor gabinetu Marszałka Senatu, Panią Małgorzatę D. Kobieta nie chcąc dopuścić żądnego prawdy Dziennikarza przed parszywe oblicze byłego łapówkarza senatora Grockiego, uderzyła głową w kamerę. W kamerę, której My wszyscy, Prawdziwi Polacy jesteśmy w pewnym sensie „współwłaścicielami” ! Kamerzysta z objawami wstrząśnienia mózgu trafił do szpitala. Jego życiu na szczęście nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. Pozostaje jednak kwestia traumy i jej wpływu na dalsze funkcjonowanie w zawodzie brutalnie skatowanego operatora. Natomiast koszt naprawy zdewastowanego sprzętu nie jest jeszcze znany. Grocki wykorzystując zamieszanie wsiadł do swojej limuzyny i uciekł (warto dodać, że już po raz kolejny) przed analitycznymi pytaniami Dziennikarzy TVP.

Po tym wszystkim Kancelaria Senatu złożyła wniosek o odebranie akredytacji ekipie, która została zaatakowana i pobita, następnie znieważona słownie przez najbardziej agresywną osobę wśród  biorących udział w zdarzeniu, wspomnianą już Małgorzatę D.

Tak chcecie zamykać usta WOLNYM MEDIOM w Polsce, a Nas Prawdziwych Polaków pozbawiać dostępu do prawdziwych i rzetelnych wiadomości na temat sytuacji w kraju ?!?! I czy ktoś w końcu musi zginąć, żebyście się opamiętali ?!

Wstydź się Pan, Panie Grocki !!

 

 

 

zdjęcie: NaTemat.pl

5/5 - (1 vote)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

2 Komentarze

  1. To my chyba żyjemy w dwóch innych państwach, co ten komentarz ma znaczyć i czemu ma służyć, i po co te brednie oderwane od rzeczywistości,

Komentowanie jest wyłączone.