Brutalny atak na radomskich patriotów!

REKLAMA

Jako mieszkaniec Radomia wyrażam głębokie ubolewanie z powodu bardzo nieprzyjemnego incydentu, jaki miał miejsce na ulicach mojego miasta podczas sobotnich manifestacji z okazji rocznicy Czerwca 76. Grupka gorliwych patr(id)iotów z Młodzieży Wszechpolskiej została zaatakowana przez „organizację, w której szeregach nie brakuje ludzi poprzedniego systemu, w tym bandytów z SB oraz ZOMO„. Przyodziani w zielone oraz żółte kamizelki odblaskowe, skrywający swoje specjalnej troski twarze pod czapkami z daszkiem, często o agenturalnej przeszłości i ubeckich konotacjach zdrajcy Narodu Polskiego, dokonali bestialskiego napadu na manifestujących swoją bezgraniczną miłość do Ojczyzny Wszechpolaków. Atak niepohamowanej furii u tych tytułujących się „obrońcami demokracji” lewaków, dewiantów, alimenciarzy i innych bandziorów, wzbudziły między innymi patriotyczne pieśni śpiewane przez Narodowców, np: „Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!!”, oraz „Zakaz pedałowania”. Ciekawe, czy to między innymi te właśnie utwory miał na myśli Prezes Jacek Kurski chcący zmieniać formułę programu „Jaka to melodia”, poprzez wprowadzenie do jego repertuaru piosenek patriotycznych? Dodatkowym gestem dobrej woli ze strony młodych patr(id)iotów było to, że powstrzymali się oni od  „hajlowania”, nawet tego tzw. „ironicznego”. Ale i to nie zapobiegło atakom ze strony opętanych zacietrzewieńców z KOD-u.

Mam nadzieję, że w stosunku do tych wszystkich oszalałych z nienawiści do wszystkiego co polskie KODobandytów, zostaną wyciągnięte jak najsurowsze konsekwencje. Policja Pana Mariusza Błaszczaka, na podstawie krążących w sieci zdjęć i filmów, na których ewidentnie widać kto był prowodyrem zamieszek, błyskawicznie ustali Waszą zaKODowaną tożsamość, a następnie staniecie przed Ziobrowym wymiarem Prawa i Sprawiedliwości!

Jednocześnie dziękujmy Opatrzności, że ten kolejny z aktów lewackiego terroru nie skończył się tragicznie. I np. żaden z tych czterech wspaniałych, młodych patr(id)iotów, tak heroicznie kopiących tego lewackiego kmiota leżącego tu, gdzie kiedyś stało ZOMO nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń!

A w przyszłym roku obchody radomskiego Czerwca 76 mogłyby zostać zabezpieczone przez Wojska Obrony Terytorialnej, które – po uprzednim rozpoznaniu rzecz jasna – byłyby w stanie podjąć natychmiastową interwencję i zapobiec znacznie poważniejszym aktom agresji, których po KODowskich chuliganach spodziewać się można przecież w każdej chwili.

 

zdjęcie Filip Blażejowski / Agencja Forum

4.8/5 - (6 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.