Górska Samuela

REKLAMA

Samuela

Pojawiła się nowa gwiazda skrajnej prawicy, a mianowicie Samuela Anastazja Górska. Pojawiła się nagle. Wyczytałem, że to modelka, uczestniczka show „top szpadel”. Dotychczas byłem przekonany, że modelki pitolą, podobnie jak uczestniczki konkursów piękności o tym, że los zwierzątek leży im mocno na serduszku, że futra noszą jedynie z gęsiej dermy, że zamierzają uczyć się języka flamandzkiego oraz o tym, że na starość pragną się osiedlić w Chinach i poświęcić medytacji, drapiąc nogą za uchem. Tak było do momentu w którym japy nie uchyliła Samuela o mocno dyskusyjnej urodzie. Raczyła ona wychrumkać, że chłopaki z Konfabulacji są młodzi i mają genialne pomysły na Polskę.

Gdyby Samuela czytała w życiu cokolwiek innego niż treść metki na gaciach, wiedziałaby że podobne pomysły miał Adolf, pomysłodawca Trzeciej Rzeszy, organizator Holokaustu, zwolennik podziałów na lepszych i gorszych. Jeśli Samuela miałaby okazję żyć w czasach hitlerowskich to nie byłoby to życie specjalnie długie, bo zostałaby odjebana już za samo imię, pochodzenia hebrajskiego. Ogólnie wieszak jest zadowolony z programu konfabulacji, bo również nie chce w Polsce żadnego żydostwa ani LGBT. Całe szczęście, że nie powiedziała iż w Polsce powinny żyć tylko modelki, bo to by jednak mocno zachwiało statystykami dotyczącymi liczby ludności w kraju, ponieważ nie każdy jest wysuszony jak jebany kabanos. Być może w przyszłości zdarzy się tak, że ktoś uzna w swoim programie politycznym, iż modelki powinny wypierdalać z kraju i Samuela zajmie bardzo niekorzystną pozycję, a nawet może się poczuć wykluczoną. Tymczasem może żyć w Polsce bez problemu i publicznie prezentować swój deficyt intelektualny, jakim niewątpliwie została obdarzona.

Film z wypowiedzią Samueli został usunięty z fanpejdżu Konfabulacji, pod naporem negatywnych reakcji i bardzo stanowczych komentarzy. Niestety dla wieszaka, ale w necie nic nie ginie i o sprawie dowiedziały się koncerny modowe, których stroje na wybiegach nosiła Samuela. Firmy masowo zrywają współpracę z fanką konfabulacji. Taka karma.

Obrazek z Pudelka

5/5 - (6 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.