Wyborcy opozycji muszą zwrócić rządowi jego pieniądze

REKLAMA

Zniesmaczona chamskim zachowaniem niewdzięcznego lewactwa Pani Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zapowiedziała, że podejmie wszelkie działania umożliwiające reasumpcję wniosków o przyznanie wszystkich świadczeń, które od momentu przejęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość były wypłacone zdziczałemu elektoratowi opozycji antydemokratycznej.

Tej obdartej z resztek honoru i godności antypolskiej hołocie, nie należała się choćby złamana złotówka. Nie dziwne jednak, że nikt z tych zacietrzewionych w swoich atakach na koalicję rządzącą popaprańców, nie zrezygnował dobrowolnie ze świadczeń ofiarowanych przez szlachetny polski Rząd. Łatwo bowiem było wyciągać brudne łapska po „500 +”, wyprawki szkolne i wszystkie inne plusy, które otrzymywali od Władzy. Miło było pobierać wyższe dzięki Rządowi wynagrodzenia, korzystać z tańszego prądu i gazu. Musiało się podobać wcześniejsze przechodzenie na emeryturę, a następnie pobieranie trzynastego i czternastego świadczenia ofiarowanego przez Rządzących. Dobrze było korzystać ze zreformowanej służby zdrowia, czy dochodzić swoich praw za pośrednictwem wyrwanego ze szponów kasty wymiaru sprawiedliwości. Z tym wszystkim jednak definitywny koniec dla osób niepopierających polskiego Rządu.

Dwie pisowskie Elżbiety, Witek i Rafalska po kupieniu markowej karmy dla kota i silikonowego żwirku udać się mają na prywatną audiencję na ulicę Nowogrodzką, celem uzyskania od Przenajjaśniejszego Pana Prezesa błogosławieństwa i zgody na rozpoczęcie prac nad ustawą. Ustawa ta obligowałaby wszystkich niepisowskich wyborców do zwrotu całości niezasłużenie pobranych świadczeń. Nieco łagodniej potraktowani zostaną tu tylko emeryci. Co prawda ci nieprzychylni władzy nie dostaną już więcej trzynastek, czternastek i siedemnastek, ale litościwy Rząd nie nakaże im zwrotu darmowych leków ani tym bardziej powrotu do pracy.
Ponadto po wprowadzeniu nowego prawa wyborcy opozycji będą automatycznie przesuwani na koniec kolejki np. do lekarzy specjalistów i będą zmuszeni ustępować miejsca tym, którym pisowska reforma służby zdrowia odpowiada. Ceny paliw dla osób otwarcie krytykujących Zjednoczoną Prawicę wzrosną o co najmniej trzydzieści pięć groszy na litrze. A samochody z jakimiś ośmioma gwiazdkami, tęczowymi flagami lub jakimikolwiek innymi symbolami zgnilizny moralnej, których ostatnio prawdziwa plaga na polskich drogach, na stacjach Orlenu w ogóle obsługiwane nie będą. Niewdzięcznym przedsiębiorcom zostaną odebrane wszystkie przyznane im tarcze. Powołana zostanie specjalna komisja, której zadaniem będzie ustalenie, ilu spośród korzystających z programu „Mieszkanie Plus” to wyborcy opozycji, a więc bezzasadnie i niesprawiedliwie zajmujący lokale. Następnie będą w stosunku do nich wdrażane procedury eksmisyjne. Analogicznie ma być w przypadku każdego z miliona samochodów elektrycznych. Wszystkie pojazdy użytkowane przez elektorat wrogi polskiemu Rządowi zostaną odebrane, następnie przekazane obywatelom lepszego sortu.

Ci, którym nie odpowiada Polski Ład oraz ci, którzy nie chcą być uczestnikami wielkiego programu zmiany cywilizacyjnej, wcale nie muszą brać w nim udziału. Ale jeśli nie podoba się komuś polski Rząd, powinien oddać wszystko, co od tego Rządu otrzymał! A kiedy już to zrobi, to najlepiej niech wypie.dala do lasu i nie przeszkadza w kontynuowaniu wielkiego dzieła naprawy Rzeczypospolitej.

Wpis ma charakter prześmiewczy. Wszystkie postacie są fikcyjne, a ewentualne podobieństwo do prawdziwych wydarzeń wyłącznie przypadkowe. Tekst nie miał też zamiaru nikogo (poza Markiem Suskim) obrazić.

5/5 - (3 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

  1. hahahah… to by było nawet zabawne gdyby nie fakt że poziom absurdu w tym kraju tak wyjebał w kosmos że wcale bym się nie zdziwił gdyby tak się stało. I to jest straszne.

Komentowanie jest wyłączone.