Lodziarz Ryszard

REKLAMA

Lodziarz Ryszard

Zdecydowanie najgłupszy Ryszard w polskiej polityce najwyraźniej bardzo nie lubi, kiedy wokół jego osoby przez dłuższy czas nie dzieje się nic ciekawego. Do rozpoczęcia siatkarskich mistrzostw świata, a więc częstych wizyt Ryszarda w meczowym studio Polsatu, został jeszcze ponad miesiąc. Jak wiadomo, za sprawą donosu „szmalcowników” Rysio nie może już sobie ”wiceprzewodniczyć” w Parlamencie Europejskim. Wszystkie stanowiska na krajowym podwórku, do których Rysio zgłaszał swoją kandydaturę, są na razie pozajmowane. Zbigniew Boniek mimo kompromitującego występu naszych piłkarzy na Mundialu w Rosji, ani myśli odstąpić Rysiowi fotel Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zastanawiające jest, że Ryszard nie pojawił się wśród kandydatów na wakujące stanowiska w reformowanym właśnie Sądzie Najwyższym. Czy czegoś mu brakuje? Tam już nie ma żadnych złodziei krakowskiej podsuszanej. Najwyżej jakaś Pani winna niedopełnieniu obowiązków syndyka, Pan prokurator z wyrokiem za spowodowanie wypadku, ew. były agent wywiadu. Rysio miał być prezesem chyba wszystkich istniejących w Polsce związków sportowych. Zatem czy  Ryszard Czarnecki jako Prezes np. Izby Dyscyplinarnej SN brzmi aż tak bardzo abstrakcyjnie? Na pewno nie w państwie PiS. Póki co jednak nudzi się chłopina niemiłosiernie, kompletnie nie wiedząc co ma ze sobą zrobić.

Ostatnio znudzony Rysio siedział sobie na Twitterze. Za cel obrał sobie udowodnienie wszystkim, że jego iloraz inteligencji mieści się w przedziale pozwalającym na zakwalifikowanie go do idiotów (IQ w skali 21 – 50). Zdecydowanie przeszacował jednak swoje możliwości. Dodatkowo udowodnił, że mimo naprawdę bardzo silnej konkurencji, znajduje się w ścisłej czołówce chamów i buraków zasiadających w ławach poselskich Parlamentu RP. Wdał się z jedną z internautek w polemikę na temat zawieszenia przez Sąd Najwyższy przepisów o przechodzeniu sędziów w stan spoczynku oraz pytań, z którymi wspomniany organ zwrócił się w związku z tym do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Ponieważ Rysiowi zabrakło koncepcji na prowadzenie tej dyskusji, zaczął się z internautką licytować, które z nich lepiej ciągnie. Trzeba mu jednak przyznać, że zachował się jak na prawdziwego dżentelmena przystało. Napisał bowiem, że o ciągnięciu wspomniana Pani wie zapewne więcej od niego.

Rysiu, zupełnie niepotrzebnie jesteś taki skromny. Nie ma na naszej scenie politycznej nikogo, kto na temat omawianej czynności wiedziałby więcej niż Ty. Tajemnicę Twoich siwych włosów zdradził już dziennikarz Kuba Wątły. Nie wiem ile prawdy jest w tym, co napisał Pan Kuba, ale biorąc pod uwagę Twoją nadzwyczaj bogatą karierę, to jak długo funkcjonujesz w polityce pomimo ilorazu inteligencji ledwo pozwalającego opanować podstawowe czynności życiowe, coś w tym musi być.

5/5 - (7 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.