Nowy rok, nowy krok

REKLAMA

Nowy rok, nowy krok

Trochę pismaki odparowały po sylwestrowym ochlaju i już się zaczęło jątrzenie. Artykuły na pół szpalty, bo u młodego Czarneckiego na kwadracie była domówka i to w mocno okrojonym składzie, bo był Przemuś, jego loszka i chrzestny tatuś ich pociechy. A cały raban, bo chrzestny wyłapał nożem. Wielkie mi halo. W Zielonej Górze w Sylwestra babka wyskoczyła z trzeciego piętra, bo dla niej w windzie miejsca zabrakło i informacja o tym zdarzeniu pojawiła się w jakiejś gazecie za złoty pięćdziesiąt, wcale nie na pierwszej stronie tylko gdzieś pod repertuarem kin. Otóż Przemek był w prawie i miał prawo się zdenerwować jak się jornął że gość cieniuje przy polewaniu. Chrzestny wpadł podczas imprezy trzy razy pod stół a gospodarz wlał w siebie półtora litra łyskacza i z powodzeniem mógłby pilotować boeinga do Meksyku albo nawet Hondurasu. Śledztwo, bo już takie ruszyło z kopyta wykaże że gościu sobie polewał oryginalnej a Przemkowi jakaś mazowszankę zabarwioną farbkami plakatowymi. Dowody są niezbite gdyż wezwana przez parlamentarzystę PiS a prywatnie najszybszego plemnika Ryszarda milicja przeprowadziła rutynową kontrolę trzeźwości i się okazało że gość ma dwa koma trzy w wydychanym powietrzu a gospodarz trzy zera. Przecież tutaj dowody alkoholowych machlojek leżą na stole. Typ powinien się cieszyć że dostał jedynie nożem a nie siekierą. A przede wszystkim następnym razem powinien się zastanowić kogo bierze na chrzestnego, bo frajer jak trochę przetrzeźwiał i ujrzał plaster na dłoni to zaczął strzępić japę „gdzie noga, gdzie noga???!!!!!!!”. Zresztą Przemek ma immunitet to sobie mogą wyjaśniać do usranej śmierci. Poza tym ma kompetencje, więc robota szuka jego, a nie odwrotnie.

A propos kompetencji. Poważnie wzmocniono resort cyfryzacji. Casting wygrał w przedbiegach Andruszkiewicz który na cyfrach zna się lepiej od Balcerowicza i Petru razem wziętych. Adaś tak rozpisał sejmową kilometrówkę, że dostał z budżetu stypendium w kwocie 40 tysięcy złotych. Jakie wtedy było ujadanie. Bo on samochodu nie posiada. A co do chuja pana samochód to jedyne źródło transportu? Żenua i knajactwo. Trochę pomyślunku, bo może ma na stanie elektryczną deskorolkę, a prąd mamy najdroższy w Europie. Na przykład w szpitalu Bródnowskim faktury podskoczyły o 311% i teraz lekarze na sali operacyjnej muszą uważać aby wosk nie kapał na otwartą ranę. Andruszkiewicz auta nie kupi, bo polska motoryzacja klęczy, jak nie przymierzając Maliniak. Ma kupić jako patriota i nacjonalista ruską ładę na gaz od bolszewików albo passata B5 po lifcie na ropę od muzułmanów??? Pojebało ptaszka w locie? Mowy nie ma. Trzeba mieć zasady. Wspaniała kandydatura. Mein Kampf wróci do bibliotek.

Krzywousty wycofał projekt zmian w ustawie o przemocy w rodzinie. Chyba się stara w Sylwestra zrehabilitowała po nieudanych eksperymentalnych kulinarnych z wigilii i tym razem makowiec był bez zarzutu. Nie musi sobie gwarantować praw do udzielenia korepetycji z moresu. Będzie po staremu. Jeżeli ktoś uszkodzi partnerkę bądź też partnera ciosem sierpowym, to dzielnicowy założy niebieską kartę stałego klienta na miejscu. Nie trzeba będzie rejestrować jak karty telefonicznej w Playu. Ameby umysłowe się zreflektowały, że samymi głosami biskupów oraz pasjonatów tłuczenia bliskich w wyborach niczego się nie ugra. ?

Nasze rządowe orły na planszy TVN.

5/5 - (11 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

2 Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.