Polska idiotami stoi

REKLAMA

Polska idiotami stoi

Niezmiennie zasypiam i budzę się w Polsce, a każdy nowy dzień zaczynam od pobieżnej lektury internetowych portali. Telewizji mniej więcej od trzech lat właściwie nie oglądam. Dzięki temu chyba trzymam się nieźle, sylwetkę mam szczupłą, a policzki rumiane, jak nie przymierzając dupa Jarosława w wieku niemowlęcym.
Każdego dnia przekonuję się także, że mój kraj jest pełen szczerych patriotów, bezlitosnych dla wrogów obecnej władzy. Oto czytam, w Charzykowach pod Chojnicami odbył się festiwal szant, na którym wystąpił zespół „Perły i Łotry „. Członkowie tej grupy dopuścili się rzeczy zbrodniczej. Wystąpili mianowicie w koszulkach z napisem „Konstytucja „. Do takiego wniosku doszedł poseł PiS Aleksander Mrówczyński. Ubiór muzyków słusznie uznał za chamską prowokację polityczną i skrobnął kipiące oburzeniem pisma do sponsora festiwalu, ministra energetyki i wójta gminy: – „Czy na imprezy, podczas których demonstracyjnie jest wspierana antyrządowa opozycja mająca na celu obalenie legalnej władzy i szkodzenie państwu powinny być przeznaczane środki ze spółek skarbu państwa? ” – pyta wkurwiony Mrówczyński. Co by o Mrówczyńskim nie powiedzieć, chłop wie jedno : Konstytucja jest wrogiem PiS i żadne tam pierdu pierdu tego nie zmieni. Do całej sprawy odniósł się wójt Zbigniew Szczepański na sesji rady w Chojnicach – Ja myślałem, że żyję w demokratycznym kraju, ale jestem za głupi, żeby zrozumieć pewne reguły funkcjonowania demokratycznego państwa. Z szacunku do was i do siebie nie będę tego pisma komentować.
Zgadzam się z wójtem Szczepańskim, bo sam też jestem za głupi, by zrozumieć reguły funkcjonowania tego państwa. Jednak patriotyczny zapał i rewolucyjną czujność posła Mrówczyńskiego należy uszanować. Chłopina wyrył sobie pod czaszką słowa swego wodza powtórzone przez atrapę Przyłębską, że Konstytucja to tylko taka mała, taka tycia książeczka, której zapewne Mrówczyński nawet nie czytał, bo od czytania psują mu się oczy, więc niczego nie czyta.
Dajcie nam więcej takich Mrówczyńskich, a będziemy mieć wreszcie pewność, że Polska idiotami stoi.

5/5 - (9 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.