Władysław Gomułka wiecznie żywy

REKLAMA

Władysław Gomułka wiecznie żywy

Konwencja PiS miała być pokazem wielkości, jedności i wiary w nieomylność prezesa w rozpoczętej kampanii do samorządów. Z tej właśnie przyczyny odkopano Kaczyńskiego i pokazano poddanym. Patrzcie! Wódz żyje i nawet mówi.Armia ochroniarzy wniosła więc odkopanego Kaczyńskiego na konwencję. Naczelnik zaszczycił spojrzeniem zebrany motłoch lecz nikomu ręki nie podał. Pomniki wszak ręki nie podają – twierdzą złośliwcy. Potem już było jak za Gomułki.

Skrytykował prezes zdegenerowany Zachód i przestrzegał wyznawców, że to stamtąd biorą się wszelkie społeczne choroby, takie jak umiłowanie demokracji i wolności czy niezawisłość wymiaru sprawiedliwości. Kaczyński na wszelkie zarazki jest wyczulony. Posiada wszak zainfekowane kolano i nijak tej francy pozbyć się nie może. Jednocześnie jaśnie panujący zapewnił, że w Polsce mamy istotę demokracji. Na czym owa istota polega, prezes nie wyjaśnił, więc możemy się tylko domyślać, że chodzi mu o likwidację trójpodziału władzy, partyjne sądownictwo czy zabicie Konstytucji. W sumie nic nowego. Jedyne co może dziwić w orędziu Kaczyńskiego, to zdanie, iż PiS już nie idzie „po prawdę”, lecz idzie „pod górę „. PiS musi się wspinać, by osiągnąć szczyty zaprzaństwa, obłudy i zakłamania. Po raz kolejny okazało się, że prezes żyje w równoległej rzeczywistości, do której nam nigdy nie będzie dane dotrzeć.

Kaczyńskiemu starał się dorównać Morawiecki odpalając 5 propozycji dla samorządów, które de facto nimi nie są, skoro ogłasza je przedstawiciel władzy. PiS marzy się iście komunistyczna centralizacja, gdzie samorząd stanie się przedmiotem w rękach rządu, a nie podmiotem realizującym lokalne potrzeby. Rząd przecież wiesz lepiej czego potrzebuje społeczność takich np. Gizałek. Oto istota demokracji wg PiS.
Mówisz Morawiecki myślisz Pinokio, bo nikt tak jak on nie zapewni, że PiS nie tylko przestrzega Konstytucji, ale robi to jednoznacznie, zaś protestujący, którzy skandują „Konstytucja ” wyrażają poparcie dla ich działań. Tylko dlaczego tych skandujących wali się bezkarnie w pysk?

Żadne pudrowanie rzeczywistości nie przykryje prawdziwego obrazu PiS. Bandy ludzi tępych i zachłannych. Ich jedyny plan to napchać sobie kieszenie i kałduny.
Niech pękną.

5/5 - (9 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.