Prawda o kryzysie CBA i rekonstrukcji rządu

REKLAMA

Prawda o kryzysie CBA i rekonstrukcji rządu

Znowu Jarkowi aferę kręcą. Pismaki. Już obsmarowali jego wysokość Jarosława, że z CBA wyparowała waluta przenaczona na fundusz operacyjny. Za czasów agenta Tomka, naszego Bonda 007 nie do pomyślenia, żeby się przejmować jakimś funduszem. Jak trzeba było to podjechał porszawką i mógł się w rolę biznesmena wcielić. Co jak co ale wrażenie na babkach robił. Posłanka Sawicka kiedy zobaczyła jak Tomasz przeczesuje czuprynę to się z podniecenia zeszczała jak dzidziuś po oranżadzie. Od razu była skłonna oddać państwowe grunty oraz prywatną grządkę. Prezencja pierwsza klasa. A jak pięknie urobił Weronikę co to kiedyś była żoną Czarka który sprzedawał garnki emerytom w autokarach mknących do Lichenia? Tego agent jego królewskiej mości by się nie powstydził. Werka z wrażenia od razu chciała mu opchnąć Wydawnictwa Naukowo-Techniczne za złotówkę. Fundusz musi być i frugo. Kamiński jak szedł na randkę z Tequilą to obroży przeciwko pchłom czy Pedigree za swoje nie kupował. Z funduszu. Ja nie wiem jak teraz będą akcje CBA wyglądały. To będzie taki agent stał pod delikatesami i do osoby podejrzanej powie że mu do szampana 5 stów brakuje?

Ponownie cios w plecy i to od kogo? Od bratanków. Naszczalnik dzwoni w każde święta z życzeniami, na Walentynki wysyła Rafaello i podwawelską, a Ta świnia Orban znowu nas wycyckał. Nasz rząd jednak honor ma i pogonił tych zgniłych kapitalistów z Airbusa. Nie będą nam gnoje mówili jak mamy żyć i czym latać. A Victor? Jak tylko kartofel mu się zwierzył, że kupno śmigłowców Caracal przeszło do historii ten niby wyszedł do kibla, a faktycznie już dzwonił że ma dla koncernu dwanaście arów pod Budapesztem tylko trzeba paprykę wykosić. I mogą fabrykę stawiać z konglomeratu. Także ja bym w ramach zemsty wprowadził wizy dla Węgrów i dodatkowo embargo na leczo.

Jarek zrekonstruował rząd, ale ponieważ jest człowiekiem skromnym to się tym nie chwali. Kazał Krzywoustemu mówić, że to jego decyzja. Ten się tak podniecił że prawdopodobnie rodzina Morawieckich się powiększy za 3 kwartały. Ponieważ do Brukseli jadą najmądrzejsi trzeba było dokonać przetasowań i sięgnąć do rezerwowych. Wychodzi sztosik. Do rządu na stanowisko wicepremiera wbija Sasin, drugi po Suskim w rankingu intelektualnych filarów. Podejrzewam że gdyby połączyli swoje intelekty to rozpalenie ogniska nie stanowiłoby dla nich dużego problemu. Do resortu edukacji Jarek… pardonsik, Matołusz powołał Darka Piontkowskiego ksywa Nosferatu, więc możemy się spodziewać, że dzieci wkrótce będą pisały „piontek”. W finansach będzie teraz brylował Marian Banaś. Mówią że pochodzi z twardego jądra PiS. Patrząc na zdolności prokreacyjne naszczalnika czuję zaniepokojenie. Maniek jest bez wątpienia niezależny, dlatego też przez 5 lat składał oświadczenia majątkowe mocno odbiegające od prawdy. Któregoś roku nie złożył wcale i ma w pompie nakazy. Maniek oprócz liczenia banknotów prężnie działa w branży hotelarskiej. To nie wszystko. Jest realizatorem pomysłu zatrudnienia w urzędach skarbowych kapelanów z których każdy z nic zarabia kilka tysięcy. To jest spoko pomysł. W razie jak klient strzeli kopytami w kalendarz ostatnie namaszczenie uzyska na miejscu. Jeżeli symbolem tej rekonstrukcji jest twarz Krzywoustego to on w pełni oddaje kompetencje rządu ?

4.8/5 - (13 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.