Rafał, You can do it !!

REKLAMA

 Na pewno jednak nie możesz próbować przekonywać do siebie wyborców w taki sposób, w jaki czyniłeś to przed I turą wyborów prezydenckich. Nie odbieram Ci całkowicie szans na przeprowadzkę do Pałacu Prezydenckiego, ale jeżdżąc po Polsce i opowiadając banialuki o jakimś odbudowywaniu wspólnoty, wzmacnianiu więzi między Polakami, zwiększaniu roli samorządów itp., Twoje szanse na pewno nie rosną. Nie tędy droga Rafał.

Musisz być zdecydowanie bardziej odważny. Nie wystarczy w kółko i po kilkadziesiąt razy powtarzać, że jako Prezydent nie podpiszesz żadnej ustawy odbierającej polskim rodzinom ”500 plus” lub podwyższającej wiek emerytalny. Zaprzeczanie, że zabierzesz miliardy polskim dzieciom, żeby następnie przekazać je gejom pochodzenia żydowskiego może okazać się niewystarczające. Mało kto to ”kupi”. Andrzeja Dudę musisz zwyczajnie przelicytować. Rafał, nie bój się! Odważnie! Daj 750 z plusem. Dlaczego akurat tyle? Nie wiem. Może 750 (np. mililitrów) będzie się Polakom dobrze kojarzyć i spojrzą na Ciebie bardziej przychylnie? Prezydent Duda gwarantuje wypłatę trzynastej i czternastej emerytury? Rafał, Ty zagwarantuj Seniorom szesnastą, siedemnastą i osiemnastą emeryturę. I dorzuć jeszcze ze dwie renty. Tak dla równego rachunku. Następnie obiecaj nam ze trzy miliony mieszkań. Koniecznie jednak z garażami, żebyśmy mieli gdzie trzymać swoje elektryczne samochody. I niech Cię ręka boska broni zabierać nam te 5000 złotych za wybudowanie oczek wodnych!

Przestań też ”straszyć” likwidacją TVP Info. Przeciwnie. Trzeba obiecać im trzy miliardy złotych rocznie. A jak się coś komuś nie spodoba, to niech jakaś posłanka – ochotniczka z KO pokaże w stronę ewentualnych przeciwników ”gest Lichockiej”. Po obietnicy takiego finansowego zastrzyku, ”dziennikarze” Telewizji Publicznej w nadziei na poprawę swojego statusu materialnego być może przestaną zachowywać się jak członkowie sztabu wyborczego Prezydenta Dudy. A Pan Jacek K. nie wywlecze Ci w piątkowy wieczór, tuż przed ciszą wyborczą, żadnego członka rodziny z Wermachtu albo Stasi.

Szkoda też Twojego czasu na głoszenie obietnic rozliczenia pisowskich afer. Co z tego, że ich ilość i skala są porażające. Widz wspomnianej telewizji, której dofinansowanie jest pilnie potrzebne i tak o żadnej, nawet najmniejszej nieprawidłowości związanej z kryształowo uczciwymi ludźmi, którzy od 2015 roku są u władzy po prostu nie słyszał. I daruj sobie również te deklaracje stawiania przed Trybunałem Stanu Antoniego Macierewicza. Gość przez tyle lat wypruwa sobie żyły chcąc ujawnić szokującą prawdę dotyczącą Smoleńska, a Ty chcesz go jeszcze ”ciągać po sądach” ?! Zamiast tego Rafał zapowiedz, że dasz pieniądze na zwiększenie budżetu Podkomisji Smoleńskiej! Bo może tego nie wiesz, ale gotowy jest już ”nowy raport”. I tylko z powodu ataku COVID-19 jego publikacja się podobno odwleka. I obiecaj ściągnięcie wraku TU – 154 M!

Rafał, konieczne jest również, abyś znalazł sobie jakiegoś wroga, przed którym bronić uciemiężonych Polaków się zobowiążesz. Niech to będzie nawet ten muzułmański uchodźca z Syrii. Dobrze by było, żeby był homo lub nawet biseksualistą, którego nadrzędnym celem w życiu jest przyjechać do Polski, ”nawracać” Polaków przy użyciu noża do kebabów i trwając w niesakramentalnym, gejowskim związku zgłaszać chęć adopcji polskiego dziecka. W międzyczasie gwałcić polskie kobiety, następnie zmuszać je do nielegalnych aborcji.

Nie popisuj się też znajomością iluś tam języków obcych. Tu jest Polska! Po amerykańsku Rafał, to konwersuj sobie np. na spotkaniu z Polonią w stanie Wirginia.

Gwarantuję Ci, że przy obiecaniu przynajmniej części z tego, co napisałem powyżej, Twoje szanse na pokonanie 12 lipca murowanego faworyta Andrzeja Dudy, wzrosłyby zdecydowanie. Zresztą nie bardzo masz wyjście Rafał. Albo wygrasz, albo pójdziesz pracować w zieleni miejskiej. Będziesz chodził z kulą u nogi jak więźniowie w Ameryce w latach 30. A ja jako ciul, złodziej i ”niepolak”, który w II turze będzie na Ciebie głosował trafię do obozu pracy, którego wybudowanie już zapowiedział przyszły prezydent RP, Mariusz Max(ymalnie skretyniały) Kolonko.

Wszystko powyższe to naturalnie ”czarny humor”. Teraz nieco bardziej serio. Panie Rafale, nie mam pojęcia jaki jest Pana plan na prowadzenie kampanii przed II turą wyborów. Czy zamierza Pan raz jeszcze odwiedzić Radom? Jeśli tak, to ze względu na sympatię jaką Pana darzę mam też delikatną sugestię. Tym razem niech nie zabiera Pan ze sobą posła Sławomira Nitrasa. Lub chociaż niech poprosi go Pan o niekorzystanie w trakcie wiecu z telefonu komórkowego i założenie tańszej nieco pary butów.

 

Fot. Facebook/rafal.trzaskowski

5/5 - (8 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.