Rycerze Bąkiewicza przeszli przez Stolicę

REKLAMA

Marsz Niepodległości jak zwykle przebiegał w fantastycznej atmosferze. Nade wszystko miłujący swoją Ojczyznę Patrioci po raz kolejny byli jednak podpuszczani przez parszywe lewactwo oraz służby, które zamiast dbać o bezpieczeństwo Uczestników Święta Narodowego Polaków, prowokowały bijatyki i zamieszki. W tym świecie bez zasad, to właśnie ci którzy napie.dalają się z policjantami, demolują Empiki, dewastują przystanki autobusowe i podpalają mieszkania, mogą ”podnieść ten Naród, tę Naszą Ojczyznę z gruzów, uchronić przed zepsuciem, które idzie z Zachodu”! Co tu jest ku.wa niejasne ?!

Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego teraz Prezes Marszu Niepodległości, Pan Robert Bąkiewicz nazywa chuliganem i wandalem tego Uczestnika, który spowodował pożar w jednym z mieszkań? Ten Patriota Wyklęty najwidoczniej wziął sobie głęboko do serca słowa wypowiedziane przez Pana Roberta kilka miesięcy temu. Słowa o wypalaniu żywym ogniem systemu totalitarnego.

Za swój czyn powinien zostać odznaczony np. Złotym Krzyżem Zasługi ! To nie żaden chuligan jak twierdzi Prezes, ani tym bardziej bandzior, jak próbują wmawiać nam antypolskie media i posłowie opozycji, a Wielki Polski Patriota właśnie. W mieszkaniu będącym celem ataku, mógł się bowiem znajdować  jakiś zboczeniec chcący zniszczyć polską rodzinę, dewiant przekonujący, że homoseksualiści to też ludzie, domagający się równego traktowania i jakichś praw człowieka morderca dzieci nienarodzonych, przy okazji w sposób bestialski atakujący polski Kościół. Równie dobrze mógł tam być jakiś magazyn tabletek, którymi lewaccy wykolejeńcy potajemnie karmią polskie dzieci, dowolnie modyfikując ich płeć. Świadczą o tym jednoznacznie ta tęczowa szmata, która prowokacyjnie powiewała na jednym z balkonów znajdujących się na trasie Marszu, oraz błyskawica będąca zdaniem wybitnego absolwenta Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale historii, aktualnie Marszałka Sejmu RP symbolem  Hitlerjugend i SS.  Ch.j że raca nie doleciała do wspomnianego mieszkania, a spowodowała zniszczenie przypadkowego, znajdującego się niżej lokalu. Intencje sprawca miał chwalebne. A przecież na każdej wojnie zdarzają się przypadkowe ofiary.

Jeśli jednak koniecznie organy ścigania chcą nękać tego Patriotę, to w celu jego odnalezienia powinno się wysłać kogoś do Izraela. Prezes Marszu Niepodległości wspominał coś bowiem o jakimś zdobywaniu Jerozolimy. Nie wiadomo jak bardzo dosłownie jego apel potraktował mężczyzna w biało – czerwonej bluzie? W mojej opinii istnieje jednak bardzo duże prawdopodobieństwo, że przyodział on rycerską zbroję, osiodłał konia (na pewno nie Araba!) i ruszył na Jeruzalem.  W każdym razie izraelskie służby powinny być postawione w stan najwyższej gotowości.

Nie dziwi mnie także to, że Pan Robert zażądał dymisji Komendanta Głównego Policji. Wydaje mi się, że i tak byłoby to bardzo pobłażliwe potraktowanie szefa tej bandy zbirów w mundurach. Na miejscu Prezesa MN oczekiwałbym wręcz zdelegalizowania polskiej Policji. Byłem absolutnie wstrząśnięty słowami  Pana Antoniego Macierewicza, który opowiadał jak ci przerażeni, zdruzgotani wręcz młodzi chłopcy w opaskach z symbolem Polski Walczącej byli prowokowani, a następnie brutalnie katowani przez oprawców, mieniących się stróżami prawa.

Prezes Bąkiewicz ma też absolutna rację twierdząc, że w Polskich Patriotach drzemie dużo większy potencjał, niż to co zaprezentowali 11.11.2020 roku. I w trakcie następnego Marszu Niepodległości bezwzględnie trzeba to pokazać! Zdewastować wszystkie przystanki, żeby lewackie ścierwa mokły i marzły w oczekiwaniu na autobusy lub tramwaje, poprzebijać opony w zachodnich samochodach, zdemolować wszystkie ”obce” (np. Kauflandy, Lidle, Aldi, bo to Niemce przecież) sklepy, a zdeklarowanych homoseksualistów i tych, którzy otwarcie wspierają ideologię LGBT ukamienować. Żeby wreszcie polska rodzina, polski Kościół były bezpieczne. Żeby nie było obaw to, że ktoś zechce skraść Polakom i polskiemu Narodowi duszę. A także żeby nasza Biało – Czerwona Ojczyzna była w końcu krajem suwerennym, bezpiecznym, niezagrożonym zachodnim zepsuciem oraz przepełnionym miłością i braterstwem.

Śmierć Wrogom Ojczyzny !

 

 

zdjęcie: Agencja Gazeta

5/5 - (5 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.