Szwecja w ogniu

REKLAMA

Tekst ma charakter satyryczny. Tym razem jednak grono tych, których bardzo bym chciał w nim obrazić, jest wyjątkowo liczne. Obok (tradycyjnie) tej mendy Suskiego, są to tzw. dziennikarze z tzw. telewizji publicznej, a także mniej więcej połowa widzów „Wiadomości”. Bo jak przypuszczam, właśnie w okolicach 50% wiernych oglądaczy TVP uwierzyłby w napisane poniżej brednie. A może nawet to, że dołączone zdjęcie jest autentyczne. Żeby więc nie było niepotrzebnych niedomówień, spieszę z wyjaśnieniem, że to screen z GTA. Niestety nie mam pojęcia z której części. Nie zaś zdjęcia zdewastowanej przez uchodźców w Szwecji.

Dziennikarze śledczy Telewizji Publicznej są w posiadaniu szokujących zdjęć i nagrań, na których widać co się dzieje w opanowanej przez uchodźców Szwecji. To co zaprezentowano kilkadziesiąt godzin temu w gównym (to nie literówka, po prostu kojarzą mi się z gównem) wydaniu Wiadomości, to tak naprawdę nic w porównaniu do tego, co utrwalono na nowych zdjęciach i nagraniach. W tamtym materiale pokazano, jak kilku uchodźców na motorach ostrzeliwuje pralnie chemiczną. W zasadzie niewinna, dziecinna zabawa. Na powyższej fotografii widać już jak uchodźcy oddalają się z miejsca zdarzenia tuż po wysadzeniu w powietrze kościoła. Wcześniej sprofanowali symbole religijne i bestialsko zamordowali wszystkich uczestników nabożeństwa.

Według informacji w których posiadaniu są śledczy z telewizji Kurskiego, na porządku dziennym są np. sytuacje, kiedy uchodźca chcąc mieć auto podchodzi do upatrzonego pojazdu, otwiera drzwi i wyciąga zza kierownicy właściciela. Szczęście wielkie ma ten Szwed, który straci tylko swoje Volvo i ewentualnie kilka zębów, zostanie natomiast przy życiu. Brutalne pobicia, zbiorowe gwałty, szaleńcza jazda ulicami szwedzkich miast i otwieranie ognia z broni maszynowej do zupełnie przypadkowych przechodniów też na nikim nie robią specjalnego wrażenia. Ot, normalny dzień tygodnia dla przeciętnego Szweda.

Uchodźcy są jednak coraz bardziej zuchwali i brutalni. Często bowiem słyszy się, że uzbrojeni w bazooki napierdalają dla zabawy do przypadkowych samochodów, pojazdów komunikacji miejskiej a nawet do policyjnych helikopterów czy czołgów, jeśli i te pojawią się na „placu zabaw” uchodźców. Podobno przyznają sobie jakieś „gwiazdki” dla tego, kto zabije najwięcej cywilów i kogo będą w następstwie tego ścigać największe siły policyjne. Nudzi im się, nie chcą iść do normalnej roboty i takie są tego efekty.

Reporterom śledczym TVP udało się zrobić dużo więcej zdjęć. Znaczna część z nich jest jednak zdecydowanie zbyt drastyczna. Nawet dla zwyrodnialców, którzy chcieliby aby kobiety w Polsce rodziły martwe dzieci. A jak trzeba to i razem z nimi odchodziły do Domu Ojca. Z kolei część materiałów zostało utraconych w wyniku ataku uchodźców na ekipę TVP. Jak opisywał później jeden z zaatakowanych dziennikarzy, któremu dzięki Bogu udało się uciec, zachowanie uchodźców w stosunku do dziennikarzy naszej telewizji cechowała wyjątkowa brutalność i agresja. Jeden z jego kolegów miał dużo mniej szczęścia i nie zdołał uciec. Został oskalpowany i brutalnie zgwałcony (nie wiadomo tylko czy taka faktycznie była kolejność) przez wyposzczonego i wymarzniętego na polsko – białoruskiej granicy uchodźcę – homoseksualistę.

To się naprawdę dzieje. Nie zostawiajcie więc na noc uchylonych okien (bynajmniej nie z powodu niskich temperatur), zabezpieczcie drzwi, nie chodźcie nigdy pojedynczo, zamykajcie drzwi w swoich autach kiedy np. stoicie w korku lub na czerwonym świetle. Nie da to co prawda 100 % pewności, że nie zostaniecie wywleczeni ze swojego samochodu przez uchodźcę, ale chociaż minimalnie zwiększy Wasze szansę na ucieczkę. To się już dzieje…. I nie da się tego zatrzymać. Niech Bóg ma nas wszystkich w swojej opiece.

Uważajcie na siebie.
I koniecznie oglądajcie dzisiaj „Wiadomości”. Coś nowego w temacie uchodźców z całą pewnością się w nich pojawi.

5/5 - (3 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.