Teraz zaczynamy robić przysiady

REKLAMA

Eutanazja+

We wczorajszych wyborach do europarlamentu wygrali niepiśmienni. Zdaje się że wygrają zdecydowanie. Zależy jak policzą sobie głosy. Elektorat łaskawym okiem spojrzał na pakiety od Jarka nie zastanawiając się zupełnie nad tym, że za to trzeba zapłacić. Ktoś powie, że przecież patusy pobierające 500 plus (mówię tutaj o tych którzy nie pracują), nie zapłacą. Otóż zapłacą, bo rząd Krzywoustego musi ten hajs skądś brać. Wkrótce beneficjenci będą korzystać z energii elektrycznej tylko od święta. Kilogram pietruszki kosztuje tyle ile pół litra przyzwoitej wódki. To po ch** gotować? W przypadku elektoratu kartofla nastąpi samozaoranie ekonomiczne. I bardzo dobrze. Naszczalnik powinien natychmiast wysłać Mariusza do delikatesów po limitowaną edycję Rafaello i zaraz potem na pocztę, aby depeszą poleconą wysłać rakietę do Biedronia. Robciu ma duży wkład w sukces Jarka przy czym również jest wygranym. Robson zapowiadał że nie będzie jadł z Grzechem z jednego blatu, bo chcę sam rozdzielić kościół od państwa. Wprowadził trzech członków, choć nie wiem czy dobrze odmieniłem. Jeden będzie trzymał państwo, drugi kościół, a trzeci będzie przecinał. Sukces Wiosny nie ulega wątpliwości. Fakt że na fanpejdżu partii Biedronia pojawiały się przecudnej urody obrazki z infantylnymi komentarzami bossa: „Wiosna ma już 14% poparcia”, ale wspięcie się na próg wyborczy wystarczy, aby rozdział kościoła od państwa stał się faktem.

Jeżeli ktoś nie śledził konwencji Koalicji Europejskiej to niczego nie stracił. Była nudna, bez żadnego pomysłu, a Kaczyński mógłby nawet oskarżyć Schetynę o plagiat, bo ten ostatni kserował obietnice. Dopóki Grzegorz będzie zajmował gabinet przewodniczącego PO głosów temu ugrupowaniu nie przybędzie i niech się nikt nie łudzi. Jest wyrazisty, jak przy podchodzeniu do lądowania 10 kwietnia 2010 roku pas startowy w Smoleńsku. Obywatele dobrze zapamiętali jak rozpierdolił ogromny kapitał, zaufanie i 8 lat szans na normalność. Także mimo szczerych chęci elektorat któryś raz z rzędu powiedział Schetynie „dziękujemy” i na pewno to nie spotka się z żadną refleksją z jego strony. Przemówi, klepnie kilka frazesów i wróci do gabinetu, aby bawić się pieczątką.

Konfederacja też się załapała, ale z racji tego że tam jest dużo odłamów nie jestem w stanie powiedzieć czy będą chcieli legalizować zioło czy też strzelać do łodzi z uchodźcami. Na pewno będą się starali wprowadzić kebaba na listę tradycyjnych potraw polskich. [przypis redakcji: chyba jednak się nie załapała]
I na koniec cytat znaleziony w sieci: „Od 4 lat staliśmy po uszy w gównie. Teraz zaczynamy robić przysiady”.

5/5 - (9 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.