Wróg u bram !

REKLAMA

Ataki wrogich sił na Polskę, w ostatnim czasie zdecydowanie przybierają na sile.

Patryk Jaki sensacyjnie przegrał z Rafałem Trzaskowskim wyścig do fotela prezydenta Warszawy. Jak stwierdził poseł Marek Suski, czyściciele kamienic utrzymali zatem bastion szczawiu i mirabelek. Kandydat Koalicji Obywatelskiej uzyskał poparcie niemal dwukrotnie większe niż Patryk Jaki z kilku powodów. Okazało się, że ponad pół miliona mieszkańców stolicy to zwykłe chamy (i to zalotne!), zaprzańcy, złodzieje i pedofile, którzy poszli na wybory tylko i wyłącznie po to, żeby zrobić na złość Prawu i Sprawiedliwości. A tym samym zrobić na złość Polsce! Moralnym zwycięzcą warszawskich wyborów, ponad wszelką wątpliwość okazał się jednak Patryk Jaki. Gdyby bowiem nie brać pod uwagę głosów tych ponad pięciuset tysięcy dewiantów i degeneratów, a uwzględnić wyłącznie tych Warszawiaków, którzy są moralnie nieskazitelni i nieobciążeni genetycznie okazałoby się, że Patryk Jaki zwyciężył już w pierwszej turze, z miażdżącą przewagą nad Janem Śpiewakiem i Markiem Jakubiakiem. Komisjom wyborczym w stolicy przewodniczyli jednak chuligani i zadymiarze spod znaku KOD, to oni ”liczyli” głosy, wyniki zatwierdzał zaś Mariusz Trynkiewicz. Stąd wzięło się tak ogromne poparcie dla Rafała Trzaskowskiego.

Na niewiele tym razem zdały się nawet prośby o wstawiennictwo zanoszone do Najświętszej Panienki przez Panią Ewę Stankiewicz. Nie wiadomo czy Matka Boska Wyborcza na temat warszawskich kandydatów miała po prostu inne zdanie niż Prawo i Sprawiedliwość, czy zwyczajnie nie wyrobiła się z robotą? Niedawno powierzono Jej przecież zadanie rozwoju i unowocześnienia sektora energetyki. Brak danych na jakim jest w tej chwili etapie.

Są również tacy (np. Pan Krzysztof Wyszkowski) którzy twierdzą, że Warszawie prezydenta wybrali Niemcy. Jeszcze inni uważają, że za zwycięstwem Trzaskowskiego stoją XIX – wieczni Rosjanie. Wszędzie wrogie siły. Słusznie więc Panienka Pawłowicz ma wątpliwości co do prawdziwości ogłoszonych przez mafijną organizację zwaną PKW wyników. Rzeczywiście szkoda jej Przodków ale Bogu dziękować, mocno wątpliwe jest, by Warszawa doczekała się kiedyś jej potomków.

Z wynikami wyborów nie pogodził się także Paweł Kukiz. Bardzo mocno przeżywa on fakt, że jego ugrupowanie nie zdołało umieścić w sejmikach wojewódzkich choćby jednego, złamanego nacjonalisty. Zamartwia się chłopina, źle sypia. Czytając jego niedawne nocne tweety pomyślałem najpierw, że Paweł jest po prostu przemęczony, przybity, może lekko sfrustrowany. Jednak kiedy doszedłem do fragmentu opisującego Jacka Wilka w pończochach, Marka Jakubiaka z pejczem w dłoni oraz Janusza Korwina majtającego swoją fujarą tuż przy odbycie Seniora Morawieckiego, zacząłem się zastanawiać, czy aby Pan Paweł nie jest pod wpływem jakiejś wybuchowej mieszanki alkoholu, butaprenu i pasków w TVPiS? Sprawa została jednak szybko wyjaśniona. Okazało się, że i tym razem jest to sprawa wrogich sił, które przejęły kontrolę nad kontem Pana Kukiza. Biorąc pod uwagę to, że Paweł jest wiceprzewodniczącym komisji do spraw służb specjalnych, jest to wielce prawdopodobne. W związku więc z faktem nieposiadania kontroli nad swoim kontem, lider Kukiz15 zapowiedział jego usunięcie.

Pan Jarosław Gowin stwierdził ostatnio, że ”matematyka jest taką dziedziną, że można ją interpretować na różne sposoby”. Natomiast zachowań, wypowiedzi, internetowej aktywności Krystyny Pawłowicz i Pawła Kukiza na pewno nie można ”interpretować na różne sposoby”. One zostały już zinterpretowane przez gałąź medycyny, zwaną psychiatrią.

zdjęcie: wpolityce.pl

5/5 - (7 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.