Z życia Partii

REKLAMA

Z życia Partii

Mariusz będzie teraz ławki stawiał. Przypada setna rocznica, jak odzyskaliśmy tożsamość. 100 ławek będzie. Niby na 38 milionów ludzi to słabo, ale za to nadrobią wyposażeniem. Będzie jedno gniazdko na pewno a może nawet przedłużacz więc można będzie podłączyć smartfona, toster lub odkurzacz. Mariuszowe taborety będą zaprowiantowane również w WIFI więc będzie można sobie odświeżyć wiedzę o zaborach, Naczelniku Józefie i różnych wygranych przez naszych ustawkach. Koszt jednego takiego cudeńka to raptem 30 kafli, czyli groszowe sprawy. Poprzednik Mariusza chciał postawić sto kolumn. Na chuj komu kolumna tego nie wiem, ale skoro Antoni testował wybuchy na serdelkach, to znaczy, że ma swój hermetycznie zamknięty świat. A my sobie przynajmniej posiedzimy.

Nowy minister zdrowia po prostu petarda! Poprzednika czapką nakrywa. Kostek tam reklamę wykupił, żeby doszło do wzrostu demograficznego i pokazywał, jak to robią króliki. Z tym że elektorat Jarosława przekaz wziął zbyt dosłownie i momentalnie doszedł do wniosku że spółkowanie w klatkach jest zajebiście niewygodne. Troszeczkę hajsu na ten spot poszło, ale jesteśmy 6-tą potęgą gospodarczą na 6 krajów biorących udział w rankingu więc nas stać. Ale ten nowy minister to proszę ja Was wulkan pomysłów i to takich z konkretnym przyjebaniem. Teraz wykminił ofertę dla babek w stanie błogosławionym. Dostaną gratis specyfik rozkurczowy o nazwie NO-SPA. Co prawda jest on dostępny w warzywniakach, lumpeksach i punktach repasacji rajtuz po 8 złotych ale nie za darmo! Czuję że jak minister dorzuci jeszcze do puli rutinoscorbin albo syrop prawoślazowy, to my w dwa lata zdmuchniemy Indie z podium a w pięć Chiny.

Zadyma z tymi niepełnosprawnymi i ich starymi w sejmie. Się rozgościli na amen. Już im zakręcili wodę i gaszą światło. Tylko patrzeć, jak im Kuchciński karimaty krawieckim centymetrem wymierzy i dopierdoli czynsz, jak za apartament na Manhattanie w Niu Jorku. Na razie Jarek bada grunt i wysłał Rafalską, żeby w pizdu towarzystwo spławiła. Elka bez ceregieli oświadczyła, że nic nie wywalczą i ogólnie nou szens. Na koniec zapytała, czy jej ktoś skoczy na dworzec centralny po hamburgera. A oni się tam poryczeli i na dzisiaj zaprosili fizjoterapeutów, żeby dzieciakom trochę gnaty naprostowali, bo na Wiejskiej ciągnie od posadzki zajebiście. A Kuchciński ich w drzwiach zablokował bo co to kurwa fitness czy jakaś pakownia?! To parlament. Wystarczy że Krystyna z niego chlew zrobiła.

Agata Duda otrzymała nagrodę im. Brata Alberta za pomoc osobom niepełnosprawnym. Już gorszy sort szumi, sieje ferment i zadaje głupie pytania za co? A opieka nad Adrianem to co, kijek od kaszanki?

5/5 - (6 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.