Oszukali

REKLAMA

Każdy, kto miał w głowie choćby parę szarych komórek, spodziewał się tego, co dziś usłyszeliśmy. Twarzami nowego rządu są twarze 4RP z lat 2005 – 2007. Jednak część naiwnych wyborców dała się oszukać. Przed wyborami pojawiła się plotka, że Antoni Macierewicz będzie ministrem obrony. Plotka została zdementowana przez Beatę Szydło, która powiedziała, że kandydatem na to stanowisko jest Jarosław Gowin.

macierewicz

Dziś wiemy, że Beata Szydło skłamała, bo ministrem obrony będzie Antoni Macierewicz. Oto twarz nowego rządu. Wraca również Zbigniew Ziobro, a także skazany na trzy lata więzienia Mariusz Kamiński. Witamy w 4RP.

5/5 - (1 vote)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

20 Komentarze

 1. Jarosław Gowin mógł wybrać między resortem nauki a resortem obrony. Wybrał resort nauki.
  Nie wyobrażałem sobie innego człowieka, niż Antoni Maciarewicz na stanowisku szefa MON.
  Gadka pani premier Szydło była dla głupich niezdecydowanych lemingów.
  Ale pan panie Wiesławie, też ma parę tych szarych komórek w głowie, więc zaopatrzył się pan już w pampersy?

 2. Przynajmniej raz father bossie prawdę powiedziałeś. Głupie lemingi zagłosowały na PiS, i dały się nabrać łągodnej i nowoczesnej „twarzy” PiS. Tymczasem dwa tygodnie po wyborach trupy wyszły z szafy, w której schowano je na czas kampanii.
  Każdy wie, że kampania to festiwal obietnic, które najczęśćiej z rozmaitych powodów nie są realizowane. Jednak w ciągu ostatnich 26 lat po raz pierwszy okłamano wyborców tak bezpośrenio i bezczelnie. Mówiło się kiedyś „łże jak pies”, teraz będzie się mówiło „kłamie jak Szydło”.
  A Gowin niczego wybioerać nie mógł. Dostał prestiżowy, ale bez znaczenia tytuł wicepremiera i ministerstwo, w którym wiele zepsuć nie może (w obszarach ważnych dla Kaczyńskiego).

 3. Gowin, który słyszy płacze zamrażanych zarodków ma się zająć oświatą. Monty Python na żywo.
  Skazany Kamiński w rządzie to już jest farsa. Ziobro znowu będzie podsłuchiwał kolegów z rządu? Kolejne bieganie z „gwoździem”?
  FB nawet nazwiska uwielbianego przez ciebie Macierewicza poprawnie napisać nie potrafisz. Słabiutko.
  Śmieszy mnie, jak próbujesz uwiarygadniać to ewidentne kłamstwo pani Szydło.

 4. Panowie. A może i panie?
  Demokracja, to taka dyktatura ciemniaków. I nie ja to wymyśliłem.
  Żelazny elektorat PiS to ludzie mądrzy i prawdziwi patrioci, szanujący nasz kraj. Niestety reszta to ciemnota, lemingi i to my musimy za was myśleć. Tylko, czy będziecie mieli kiedyś odrobinę honoru, żeby podziękować za to co dla was zrobiliśmy?
  No bo Haji, ile np. w takim społeczeństwie jest profesorów, a ile ciemnej masy, której jedynym marzeniem jest mieć pełną michę i 1500 na rękę. PO udawało się skutecznie otumaniać przez kłamstwa, znaczną część społeczeństwa. Ale jaki był koń w końcu zobaczyli. Teraz nie ma sentymentów. Wypełnić prosty plan marszałka – bić kur.y i złodziei.
  To może zrealizować tylko Jarosław. Ziobro, Gowin to tylko narzędzia. Antoniego do nich nie mieszam, bo on jest ponad to. Prawdziwy geniusz-patriota.
  I nie można powielać starych błędów. Nie w świetle kamer, tylko po cichu, bez rozgłosu, po kolei, każdego rozliczyć i przykładnie ukarać Za państwo jakie zostawili, gdzie tylko ch.j, du.a i kamieni kupa. Damy rade.
  Wielokrotnie słyszałem te zadufane słowa z ust polityków koalicji: -Jak będziecie mieli większość, to se będziecie mogli…
  To tera możemy. A wy możecie pyszczyć o kłamstwach. To powiadam wam: -jak będziecie mieli większość to se będziecie mogli…

 5. FB. to co piszesz to czysty Orwell
  1. elektorat PiS to właśnie ludzie zaślepieni i najczęściej niedouczeni. wystarczy, że wspomnimy tysiące babć, które po mszy szły głosować tak jak im ksiądz kazał. a dlaczego? dlatego, że są niedouczone i przyzwyczajone, że ksiądz im mówi co robić. jeszcze od caratu. właśnie w elektoracie PO najwięcej było ludzi wykształconych i dlatego PiSowcy ukuli obraźliwy epitet: „wykształciuchy”. po to aby ciemny lud miał dodatkowy powód aby nienawidzić PO.
  2. PO przez 8 lat wygrywało w wyborach i społeczeństwu zaczynało się już nudzić, bo co by nie mówić, ale to społeczeństwo, które wybrało PiS to taki właśnie ciemny lud. i jak bardzo ciemny zaczyna sobie właśnie uzmysławiać. a PiS i tak by nie wygrał, gdyby nie czarnoPRowa akcja trolli PiS opłacanych po 3k za akcję. prosty czytacz internetu nie widział nic innego jak „tępego Bronka” i nawet nie zauważał już. że owszem, „Bronek” jest mało energiczny, ale Duduś jest 3x głupszy od niego.
  3. […]Nie w świetle kamer, tylko po cichu[…] – i tu właśnie pokazałeś kim naprawdę jesteś. mały, zakompleksiony, zawistny komuch, który wszystkim by się odgryzał ale po cichu, bo może się wydać. zachowujesz się jak typowy SBek. właśnie „po cichu” Piotrowski mordował księdza Jurka.
  4. a właśnie że możemy pyszczyć i będziemy pyszczyć o kłamstwach teraz. aby wszyscy się zorientowali, że więcej nie będzie można wierzyć PiSowcom, bo kłamstwa wyborcze PO, w stosunku do kłamstw wyborczych PiS można nazwać lekkimi niedoszacowaniami. a Ty UBeczku mów dalej, że pozamykacie tych, którzy nie z Wami, w ciemnych piwnicach i będzie się odgrywać. jak już napisałem gdzie indziej: „tylko tak dalej, tylko tak dalej”

 6. Hahaha, ty FB masz czelność mówić o honorze? Powoływanie się na marszałka Piłsudskiego to też nie najlepszy pomysł, bo akurat bolszewii (takiej jak pis) to on nie znosił organicznie.
  Tytuł profesorski nie chroni także przed głupotą (wykształcenie nie równa się, niestety, mądrość), bo co sobą reprezentuje taki prof. Binienda?
  O pacjentach kwalifikujących się do Tworek nie ma co rozmawiać, chciałbym ci przypomnieć, że MON musiał zapłacić wiadra pieniędzy za głupotki opublikowane przez Macierewicza.
  Marzy ci się nowa Norymberga, co? To se ne vrati.

 7. Jeszcze jedno, kiedy pan Kaczyński nauczy się poprawnie mówić po polsku? Jak na patriotę strasznie kaleczy ojczysty język.
  Moderatorów przepraszam za podwójny komentarz.

 8. Haji 🙂
  taki z Biniendy profesor jak z koziej dupy trąbka. on nie ma tytułu profesora tylko jest zatrudniony jako wykładowca na uczelni. i grzecznościowo do takich osób zwracamy się per panie profesorze. ale to tylko grzecznościowe. w dodatku kiepski z niego profesor na kiepskiej uczelni. sorry za taki negatywny komentarz, ale wQrza mnie on strasznie, choć powinowaty.

 9. Drodzy Znajomi i Nieznajomi!
  Jeśli ktoś bardzo przywiązany jest do kultury języka, niech dalej już nie czyta, bo będzie wulgarnie i prosto z mostu.
  Otóż media rozmaite donoszą, ze dziś jest Światowy Dzień Gry Wstępnej. Niegłupi pomysł, szczególnie jak się spojrzy na kulturę seksualną w naszym kraju.
  Właśnie w ten dzień – drodzy wyborcy PiS – prezes Kaczyński wyruchał was Szydłem prosto w dupę bez żadnej gry wstępnej.
  A teraz, aby się zrobiło nieco kulturalniej, zakończę cytatem z klasyki literackiej: „Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało”!

 10. Na koniec drogi Wiesławie, dobrze że się zreflektowałeś. Bo wszak to nie cię PiS wyruchał, bo ty nie jesteś wyborca PiS. Tobie się zawsze wydawało, że stawiasz na właściwego konia. Dlatego wyruchał cię Palikot. Wyborcy cię wyruchali, bo nie poparli jedynego słusznego prezydenta. No i wyruchała cię nie ta lewica co trzeba, bo przez nią Nowacka nie przeszła. A ja jako wyborca PiS oświadczam, że nie czuję się wyruchany. Mało tego, jestem szczęśliwy, że tak mnie PiS wyruchał (bo ruchanie to przyjemność). Normalnie dostałem orgazmu.
  Wiec drogi Wiesławie, to ja zdecyduję czy czuję si wyruchany, czy nie.
  A tutaj najbardziej wyruchani wyborcy PiS.
  http://media.wplm.pl/pictures/830×600/path/2015/11/09/1178/622/fda1537639bc44ababc246762b66e014.png

  PS
  Z tym Grzegorzem Dyndało trafiłeś w punkt.Molier idealnie podsumował ludzi łasych na szybki zysk, chciwych i cynicznych, którzy ostatecznie zostają ukarani przez los. Tak obecnie przemawia PiS do platfusów.
  „Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało”

 11. FB nadal nie ogarniasz rzeczywistości. To pis wyruchał naiwniaków, którzy na nich zagłosowali. My wiedzieliśmy czego po nich się spodziewać. Tylko tobie wydaje się, że jeżeli jest się przeciw pis to automatycznie jest się za po.
  I nie spamuj tu linkami. Nikt ich nawet nie będzie oglądał. Dużo o tobie mówi fakt, że cieszysz się, że cię „wyruchał” pis.

 12. „Normalnie dostałem orgazmu.”
  Nie wątpię father bossie. Jednak to się zmieni, gdy twój portfel zacznie chudnąć w wyniku działań twoich wspaniałych wybrańców. Już teraz widać, że giełda zareagowała spadkami na wieść o nowym rządzie. Jak zostanie wprowadzony podatek od marketów, bankowy i giełdowy, to poczujesz to jeszcze bardziej. Dolar podskoczył do 4 złotych, a funt do 6. Mogą na razie się cieszyć z krótkotrwałego efektu eksporterzy, ale w perspektywie zwiastuje to Polsce recesję i inflację. Cena benzyny zaczęła znów wzrastać.
  Niestety, aby w kraju działo się dobrze, nie wystarczy sprowadzić wrak i zrobić zeń relikwie. Macierewicz to wariat opętany debilnymi teoriami spiskowymi. Wywiad i kontrwywiad Polska będzie odbudowywać przynajmniej przez kilkadziesiąt lat. Teraz jeszcze zniszczy armię. Ziobro to nieudacznik owładnięty obsesją nienawiści do lekarzy, którzy rzekomo zabili mu ojca. Szyszko to idiota wierzący w chemtrails. Kamiński jest pospolitym przestępcą.
  Nikt prócz ciebie father bossie (tutaj) nie głosował na PiS. Myśmy wiedzieli, że po wyborach Antoś wyskoczy niczym diabełek z pudełka. PiS wyruchał tych, którym się wydawało że to zmieniona nowa partia o zupełnie innym programie niż przed laty i że trzeba dać jej szansę. To oni teraz najbardziej dostaną w kość. To zwykle ludzie niezamożni, kórzy liczyli na poprawę swojego losu, a teraz się zawiodą.

 13. Bzdury wypisujesz, panie Walski. Brak reakcji giełdy,a akcje nawet teraz 0.5% w górę. Podatek bankowy, jak najbardziej. To banki mogą doić frankowiczów na 100% zysku, a klienci od nich nic? Najwyżej będą mieli mniejszy zysk. Taki Getin Noble Bank stracił w półroczu 50 % wartości akcji, a miał zysk netto 176 mln, Ogarniasz to? Stracił na wartości bo miał mniejszy zysk. Ale miał zysk. A jakby miał zysk tylko 1mln zł. myślisz że by go zlikwidowali. Chciałbym mieć firmę, żeby mi przynosiła 1mln zysku za pół roku.
  Dorośnij chłopie, bo nie masz pojęcia o co biega.
  Wyobraź sobie, że to likwidacja OFE zdołowała giełdę o połowę, cóż da teraz o opodatkowanie transakcji giełdowych? Kiedy Polska giełda jest na wykończeniu. Marny grosz. Bagno po platformie jest nie do opanowania. Miliardy trzeba będzie zwracać niewykorzystanych funduszy unijnych. Miliardy odsetek od długów. Lekko nie będzie.
  Wywiad i kontrwywiad Polska będzie odbudowywać przynajmniej przez kilkadziesiąt lat? Polska na chwilę obecną nie ma żadnego wywiadu, ani kontrwywiadu. Dowodem na to są choćby te głupie podsłuchy czołowych polityków.

 14. […]Wywiad i kontrwywiad Polska będzie odbudowywać przynajmniej przez kilkadziesiąt lat? Polska na chwilę obecną nie ma żadnego wywiadu, ani kontrwywiadu. Dowodem na to są choćby te głupie podsłuchy czołowych polityków. […] ależ oczywiście. masz rację. ni ema żadnego wywiadu i kontrwywiadu. zasługi wszystkie w tej dziedzinie zbiera Mącirewicz i PiS.
  co do banków, podatku i zysków. coś mi się wydaje, że nie masz zielonego pojęcia o sektorze bankowym. uważasz, że te 176 mln to dużo? jeśli tak, to wybacz, ale jesteś opóźniony umysłowo. bank to nie firma jedno- lub kilkuosobowa. to ogromna konstrukcja biznesowa. bank, który przynosi 176 mln zysku jest na granicy zawału. piszesz do @Janko Walski: ” Dorośnij chłopie, bo nie masz pojęcia o co biega.” ale to Ty nie masz pojęcia o skalach finansowych. biegnij mały żuczku do swojego guru z PiSu on Ci nie udowodni, że białe jest białe, a czarne – czarne.

 15. The Man przypadkowo przyznałeś mi rację. Polska nie ma wywiadu, ani kontrwywiadu. Macierewicz to rozwalił i będziemy to przez kilkadziesiąt lat odbudowywać.
  Podsłuchy? Jeśli masz rację i są dowodem rozkładu kontrwywiadu, to znaczy, że moze stać za nimi Rosja, a to znaczy, że ktoś może być szantażowany. Kto? Jakiej partii nie było na tych nagraniach? Zdaje się czekają nas ciekawe czasy.!
  Sunset już zbił twoje argumenty niby ekonomiczne, więc nie będę powtarzać.

  • Błazenada – ganianie za politykami z mikrofonami i nachalne zadawania głupich pytań. I to jeszcze w szatni. Poniżające zawód dziennikarza.
   Profesor Gliński – człowiek cierpliwy i wielkiego miłosierdzia. Jak miał potraktować tę dziennikarską pokrakę, za jej brak wiedzy, ogłady i napastliwość?
   Podziwiam klasę pana Glińskiego.
   Ale to jest moje skromne zdanie
   sunset widział jak rozmawiali posłowie PO z dziennikarzami, więc nie dziwię się , że jest rozczarowany.
   Tak dla przypomnienia.
   https://www.youtube.com/watch?v=rxTVzzmo8tw

Komentowanie jest wyłączone.